Companies / Post a job
Randstad

Elektroúdržbář

Found in: beBee S CZ

Description:

Hledáte pestrou práci s možností rozvoje svých znalostí a dovedností?

Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu?

Tak pojďte pracovat s námi do firmy s více než 60 letou tradicí.

co bude VaÅe náplň práce:

kontrola a údržba výrobních linek a zařízenídiagnostika a řeÅení poruchových stavů.komunikace s kolegy z výroby, údržby a dalších oddělení
co vám nabídneme5 týdnů dovolenépříspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 2.500,-příspěvek na penzijní připojiÅtění 1.000,-prémie a bonusy za pozice, práci v nepřetržitém provozu a docházkovénadstandardní příplatky za práci o víkendechbenefitní karta s měsíčním příspěvkemdotované stravování na pracoviÅti

co od vás očekávámevyhláška 50/1978 §5, §6 výhodouorientace v technické dokumentaci, znalost základních elektrotechnických značeksamostatnost, rozhodnost ochota práce v nepřetržitém provozu (2 pracovní víkendy)

jak se přihlásit Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme VaÅi odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat. Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navÅtivte

1 hour ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic

Full time

Randstad