Companies / Post a job
SKUPINA CEZ

Specialista systémů kontroly a řízení (SKŘ)

Found in: beBee S CZ

Description:

Společnost ČEZ a.s., Divize Jaderná energetika vyhlaÅuje výběrové řízení.

Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste hodnota vaÅich zkuÅeností a sluÅnost není pouze slovem? Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ

Charakteristika činnosti:

  • VaÅe role bude spočívat zejména v detailní analýze požadavků na modifikace stávajících a instalaci nových systémů SKŘ EDU, návrhu variant řeÅení, výběru optimálního technického řeÅení z hlediska provozu, spolehlivosti a bezpečnosti JE a přípravě podrobného projektového zadání (ve spolupráci s dalšími profesemi – elektro, strojní a stavební) s následnou kontrolou realizační projektové dokumentace a přípravou a realizací zkouÅek při uvádění do provozu.

Složení týmu a náplň práce:

  • Náš tým se skládá z 30 techniků na obou elektrárnách (Dukovany a Temelín).
  • Připravujeme technická zadání vÅech nových projektů v odbornostech elektro i systémů kontroly a řízení (SKŘ), včetně systémů radiační kontroly, provozní chemie, diagnostiky, atd.
  • ZajiÅÅ¥ujeme technickou podporu pro správu a provoz JE a posuzujeme technický stav zařízení, analyzujeme výsledky zkouÅek a testů.
  • Zodpovídáme za technické řeÅení, dodržení koncepce projektu při projektových změnách, nastavení způsobu provozu modifikovaného i nového zařízení, a podílíme se na jeho odzkouÅení a ověření projektových vlastností.
  • Technologie, o které na elektrárnách pečujeme, pochází od tuzemských i renomovaných světových výrobců. Nejde vždy o poslední výkřik techniky, zařízení ale musí být spolehlivé a schopné zajistit maximální bezpečnost jaderné elektrárny.
  • Ročně pro elektrárny připravíme cca 60 projektů. Jedná se o široké spektrum od relativně jednoduchých změn až po komplexní rozsáhlé multiprofesní projekty. Ceny projektů jsou od jednotek až po stovky miliónů korun.
  • Musíme dodržovat legislativu, normy a stanovené postupy a předpisy, ale vlastní průběh přípravy a realizace projektu je výsledkem inženýrského umu a zkuÅeností naÅich techniků.

Co se u nás naučíte:

  • Předtím, než se ve své profesi plně uplatníte, bude nutné zvládnout základní principy a funkci jednotlivých systémů elektrárny a následně podrobně specifika své odbornosti SKŘ (systém kontroly a řízení). ProÅkolíme si vás na několikaměsíčním kurzu na naÅem Åkolícím středisku.

Požadujeme:

  • VysokoÅkolské vzdělání zaměření technická kybernetika, slaboproudá elektrotechnika, sdělovací elektrotechnika
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Výhodou technická angličtina
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost, kreativní myÅlení
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ - citlivé (možné absolvovat až po nástupu)

Benefity:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojiÅtění
  • Zvýhodněné půjčky
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dotované stravování na pracoviÅti

Nabízíme:

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísÅ¥uje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaÅe znalosti a zkuÅenosti

PracoviÅtě:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup:
Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 17.10.2021 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko 'Mám zájem').

Podívejte se, jak nás hodnotí naÅi zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích naÅich zaměstnanců na nezávislém portálu [Link available when viewing the job].

21 hours ago

Kraj Vysočina, Czech Republic

Full time

SKUPINA CEZ