Nákupčí technického materiálu

Found in: beBee S CZ - 4 weeks ago

Praha, Czech Republic Reed Czech Republic Full time

Náš klient je předním dodavatelem řešení pro sklizeň čerstvé zeleniny v Evropě, Velké Británii, na Středním východě a v Africe. V současné době prochází společnost obdobím pozitivního růstu a rozvoje. V důsledku toho hledáme nového člena do týmu v oddělení nákupu v Praze.
Hledáme technicky zdatného nákupčího, který bude klíčovým členem týmu. Pokud máte zkušenost s nákupem technických materiálů nebo 3D dokumentací a mluvíte plynně anglicky, rádi bychom vás přivítali.

Hlavní náplň práce a odpovědnosti:
• Nákup dílů a zařízení pro zakázky na základě výkresové dokumentace.
• Identifikace a vyhodnocování dodavatelů technických materiálů.
• Zajištění včasnosti dodávek.
• Nákup zboží a materiálů pro sklad.
• Nákup spotřebního materiálu.
• Sledování trhu a trendů v oblasti technických materiálů.
• Správa administrativy (dodací listy, faktury atd.).
• Komunikace s projektovými manažery.

Požadujeme:
• Schopnost komunikovat v anglickém jazyce.
• Zkušenosti na podobné pozici jsou výhodou.
• Orientace ve výkresové dokumentaci.
• Znalost MS Office.
• Dobré organizační schopnosti, pečlivost a týmový duch.
• Znalost anglického jazyka na úrovni B2/C1.
• Aktivní přístup, efektivní komunikaci, zodpovědnost za svěřené úkoly, vysoké pracovní nasazení.

Nabízíme:
• Motivační finanční ohodnocení a benefit
• Stravenkový paušál.
• Možnost být součástí inovativního týmu v rostoucím odvětví.
• 5 týdnů dovolené

Termín nástupu: dohodou
Lokalita: Praha

Eva Hlahůlková

Recruitment Consultant

Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Prague 1, Czech Republic
Email: eva.hlahulkova@reed.com

Reed has all openings available on our company website: www.reedglobal.cz. You can support us on Facebook by liking www.facebook.com/RSRCCzechRepublic, where you can find more interesting information about hiring processes and news from recruitment or on LinkedIn: www.linkedin.com/company/reed-czech-republic/.

By answering this advertisement or sending your CV and other personal materials, you consent to the collecting, processing, and storage of your personal data in accordance with the General Data Protection Regulation (EU) 2016/679.