Mzdová účetní

Found in: beBee S CZ - 1 week ago

Praha, Czech Republic Talentor Czech Republic Full time
Pro našeho klienta, instituci ve státní správě obsazujeme pracovní pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍPro našeho klienta, instituci ve státní správě obsazujeme pracovní pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ

Popis Pracovní Pozice

  • Komplexní správa a optimalizace mzdové agendy.
  • Pečlivá analýza a správa personálních dokumentů.
  • Podílení se na důkladných kontrolách a měsíčních uzávěrkách mzdových výstupů.
  • Zpracování ročních zúčtování daní pro zaměstnance.
  • Aktivní sledování a implementace legislativních změn v oblasti mzdového účetnictví.
  • Poskytování potvrzení a podpora kolegů/kolegyň v jejich mzdových záležitostech.

Požadujeme

  • Minimálně bakalářské vzdělání, nejlépe v ekonomickém oboru.
  • Praxe v mzdovém, nebo finančním účetnictví je výhodou.
  • Schopnost práce s detaily a důkladnost.
  • Aktivní přístup k řešení problémů a schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu.
  • České občanství a čistý trestní rejstřík.
  • Dobré zdraví a psychická odolnost.

Nabízíme

  • Pracovní prostředí, které vás posune dál: stimulující a kreativní prostředí, které podporuje profesní růst.
  • Finanční stabilita a růst: jistota pravidelného finančního růstu.
  • Investice do vašeho vzdělávání a růstu: možnost odborného vzdělávání – interní i externí.
  • Jazykové dovednosti: výuka cizích jazyků.
  • Dovolená pro regeneraci: 6 týdnů dovolené.
  • Zabezpečení v případě nemoci: 100% služební příjem po dobu prvních 30 dnů nemoci.
  • Benefity pro vaše pohodlí: firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění/soukromé životní pojištění, příspěvek na ošacení, příspěvek na dovolenou, nadstandardní lékařskou péči, fyzioterapie, jóga, kruhové tréninky, tělocvična a další.
  • Finanční ohodnocení dle vašich zkušeností: adekvátní mzdové ohodnocení dle délky praxe a vašeho vzdělání + osobní ohodnocení.