Manažer produktového portfolia

3 weeks ago

Praha, Czech Republic Talentor Czech Republic Full time
Naším klientem je tradiční česká firma, která se specializuje na vývoj a výrobu přepěťových ochran. Jejich produkty poskytují spolehlivou ochranu proti přepětí a zajišťují bezproblémový chod technologií a zařízení v nejrůznějších odvětvích. Firma se dlouhodobě zaměřuje na inovace a neustále hledá nové ...Naším klientem je tradiční česká firma, která se specializuje na vývoj a výrobu přepěťových ochran. Jejich produkty poskytují spolehlivou ochranu proti přepětí a zajišťují bezproblémový chod technologií a zařízení v nejrůznějších odvětvích. Firma se dlouhodobě zaměřuje na inovace a neustále hledá nové způsoby, jak zlepšit své produkty a služby. Společnost si vysoce cení kreativity a schopnosti přinášet nové nápady.
Jejich hlavní hodnoty, na kterých společnost staví, jsou důvěryhodnost, hledání nových cest, týmová spolupráce a přijímání odpovědnosti za úspěch.

Aktuálně hledáme inovativního Manažera produktového portfolia, který se připojí k úspěšnému týmu našeho klienta a povede tým produktových manažerů a rozvoj produktového portfolia. Máte jedinečnou příležitost vést strategické rozhodování a plánování pro správné směřování produktového portfolia.

Popis Pracovní Pozice
Co budete mít na starost?

  • Řízení profitability celkového produktového portfolia a odpovědnost za budget produktového řízení a inovací.
  • Aktivní účast na rozvoji produktového portfolia a vedení produktového byznysu.
  • Vedení týmu produktových manažerů.
  • Spolupráci s interním R&D, výrobou a obchodním ředitelem.
  • Sledování trendů a příležitostí na trhu, hledání možností uplatnění produktů, implementace inovací.
  • Organizaci interních workshopů.

Požadujeme
Co od Vás očekáváme?

  • Předchozí zkušenosti v produktovém řízení, ideálně v technickém odvětví.
  • Silné analytické a strategické myšlení, schopnost řídit projekty a měnit procesy.
  • Komunikační dovednosti a schopnost motivovat a vést týmy.
  • Znalost trhu a trendů v elektru výhodou, schopnost analyzovat tržní potenciál.
  • Vzdělání v technickém oboru, relevantní praxe v elektru, či technické povědomí.

Nabízíme
Co Vám nabídneme?

  • Motivující mzdové ohodnocení, včetně významného ročního bonusu.
  • Flexibilní pracovní režim a možnost práce na dálku.
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days.
  • Služební automobil Škoda Octavia - včetně soukromého využití.
  • Služební telefon i pro soukromé účely.
  • Příspěvek na stravování.
  • Karta Benefit+.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Odborné a jazykové vzdělávání.

Pokud hledáte příležitost pracovat v moderním a inspirativním prostředí a přispět k ochraně a z

  • Praha, Czech Republic Hays Full time

    Vaše nová společnostPro našeho klienta, významnou telekomunikační společnost, hledáme novou posilu na pozici Senior Financial Business Controller.Hlavní odpovědnostiPodpora divize Sales v oblasti finančních analýz a vyhodnocování obchodních a finančních výsledkůFinanční řízení svěřené produktové oblasti - analýzy, reporting,...