Coordinator Customer Order Management for EU

1 month ago

Frýdlant, Czech Republic ZF Group Full time

 Req ID 63195 Frýdlant, Czech Republic

Co bude Vaše náplň práce:

  • klíčovým úkolem pro Vás bude správa zákaznických objednávek: editace, zajištění včasných dodávek a reporting
  • budete koordinovat/kontrolovat zákaznické zásilky a exportní činností
  • čeká Vás komunikace se zákazníky ohledně stavu objednávek
  • budete spolupracovat s celními a přepravními společnostmi
  • podílení se na zlepšovácích procesech oddělení zákaznického servisu

Jaký by měl být Váš profil:

  • SŠ nebo VŠ (výhodou, ne podmínkou)
  • dobrá znalost AJ - čeká Vás denní komunikace slovem i písmem
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici bude velkou výhodou, rádi však zaučíme i nováčky v oboru
  • balíček MS Office (Excel, Power Point) by pro Vás neměl být cizí, znalost programu SAP pro Vás bude výhodou
  • znalost dalšího jazyka (němčina, polština) velkou výhodou

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc = 25 dní dovolené
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • možnost práce na Home Office
  • roční bonus
  • příspěvek na firemní stravování a na penzijní pojištění
  • příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie
  • vzdělávací kurzy, firemní akce a školení
  • mladý kolektiv, který Vám pomůže se zaškolením
  • zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti

Těšíme se na Váš životopis v anglickém jazyce

Be part of our ZF team as Coordinator Customer Order Management for EU and apply now

Contact

Sandra Kůtková