IT Recruiter

Found in: beBee S CZ - 3 weeks ago

Praha, Czech Republic Talentor Czech Republic Full time
Kdo jsme my?
Ve stručnosti: Jsme headhunteři v IT a hledáme posilu do týmu. Prostředí máme neformální. Rádi si ze sebe děláme legraci a každý z nás je svůj - líbí se nám Marvel, Star Wars, ale třeba i cestování, vaření, dobrá muzika a sport.

Pracujeme pro start-upy, středně velké společnosti i pro ...Kdo jsme my?

Pracujeme pro start-upy, středně velké společnosti i pro velké mezinárodní subjekty.

Popis Pracovní Pozice
Kdo jsi Ty?

  • Jsi zvídavý/á, zajímá tě svět HR a máš chuť být u toho, co hýbe světem IT.
  • Jsi akční, dovedeš dobře pracovat s informacemi a chceš se dále rozvíjet.
  • Ideální by bylo, kdybys měl/a dodělanou VŠ nebo ji dokončoval/a. Věříme totiž, že člověk, který se v dnešní době dokopal k tomu napsat bakalářku/diplomku a dotáhl studium do konce, má schopnost dotahovat věci do konce.
  • Baví Tě kontakt s lidmi, třeba i neznámými, jsi duší možná tak trochu detektiv, trošku obchodník nebo analytik a hlavně fajn kolega/kolegyně. Vůbec by nám nevadilo, pokud máš již nějakou pracovní praxi, třeba jako pracovník zákaznické podpory, v cestovce nebo v call centru a nebo klidně třeba i jako číšník, servírka nebo prodavač/ka.
  • Předchozí zkušenost na pozici Recruitment Consultant, Recruiter, Researcher, Sourcer je samozřejmě vítána, ale není podmínkou :)

Jak to bude vypadat?

  • Na začátku Ti vysvětlíme, případně naučíme vše potřebné. Není nutné znát programovací jazyky nebo mít přehled v IT, hlavní je zájem a chuť se rozvíjet.
  • Budeš vyhledávat a oslovovat IT specialisty na různé pozice prostřednictvím všech dostupných komunikačních platforem a nástrojů, ať už online nebo offline.

Požadujeme
Co bys měl/a umět?

  • Víš, jak se hledá na webu, znáš různé sociální sítě a umíš se zasmát sám/sama sobě.
  • Jednáš otevřeně a komunikuješ i v angličtině (Caveman English by nám nestačila).
  • Nenecháš se odradit odmítnutím.
  • Pracuješ na sobě, nebojíš se zeptat a hecneš se, když je potřeba.

Nabízíme
Co Ti nabídneme?

  • Vstupenku do světa IT recruitmentu, nebo pokračování a růst Tvé současné kariéry.
  • Uživatelsky přátelské prostředí.
  • Větší než malé množství legrace :)
  • Možnost profesního i kariérního růstu pod křídly stabilní, mezinárodně působící personální agentury.
  • Za dobře odvedenou práci velice zajímavé finanční ohodnocení.

Talentor Česká republika působí na českém trhu od roku 2004. Jsme součástí nadnárodní skupiny Talentor International, která působí v 31 zemích na 4 kontinentech a j