Technický manažer

Found in: beBee S CZ - 1 week ago

Prague, Czech Republic Master Builders Solutions Full time

Popis pozice

• Zaujala Vás naše společnost?

• Měli byste zájem u nás pracovat?

• Máte zajímavou praxi v příbuzném oboru?

• Měli byste zájem se stát expertem na technologii betonu?

• Jste týmový hráč, nebojíte se fyzicky náročnější práce a bavila by Vás práce v laboratoři i v terénu?

Tvoříme ten nejlepší tým. Staňte se jeho členem na pozici:

Zodpovědnosti a náplň práce

• Odpovědný za návrh jednotlivých konkurenceschopných řešení v rámci technologie betonu odpovídající požadavkům zákazníků

• Aktivní podpora odborných poradců při hledání zákaznických řešení

• Pravidelná školení zákazníků a spolupracovníků v rámci technologie betonu

• Zavádění a podpora nových technologií, navrhování nových výrobků

• Komunikace s technology výrobců betonu příp. staveb, projektanty a statiky

• Komunikace s technickými manažery sesterských společností za účelem výměny zkušeností s jednotlivými technologiemi

• Provádění a odpovědnost za odběr vzorků, za zkoušky čerstvého ztvrdlého betonu v laboratoři a i za zkoušky betonových směsí při zkoušení nových produktů a technologií

• Optimalizace receptur u zákazníka (po zapracování cestování v rámci celé ČR a SR)

• Administrativní činnost spojená s evidencí zkoušek, analýza výsledků zkoušek v laboratoři i u výrobců betonu a na stavbách

• Dozor nad kvalitou výroby

Vyžadujeme:

• VŠ vzdělání (nejlépe stavebního zaměření) nebo jiné odborné vzdělání

• Ochotu se neustále vzdělávat v rámci technologie betonu a navazujících odvětví

• technické znalosti v oboru technologie betonu

• Anglický jazyk je podmínkou, německý jazyk výhodou

• Znalost práce v MS Office (zejména Word, Excel)

• ŘP skupiny B (aktivní řidič)

• Samostatnost, flexibilita a komunikativnost

• Cílevědomost, motivace a zodpovědnost

• Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

• Jistotu práce a stabilitu v nadnárodní společnosti

• Nabízíme pozici v příjemném a přátelském pracovním prostředí

• Stabilní a dlouhodobé zaměstnání

• Zaškolení zkušenějším kolegou

• Menší kolektiv, kde si lidi navzájem pomáhají

• Výplata na účet vždy včas

• Den zdraví, očkování proti chřipce

• Příspěvek na penzijní připojištění

• Odborná školení

• Náborový příspěvek 15 000Kč za přivedení nového zaměstnance

• 2 dny placeného volna pro případ náhlé nemoci (sick days)

• 25 dnů dovolené

• Karta Multisport

• Zvýhodněné firemní telefonní tarify

  • Technický manažer

    Found in: beBee jobs CZ - 1 week ago

    Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Master Builders Solutions Full time

    Popis pozice• Zaujala Vás naše společnost?• Měli byste zájem u nás pracovat?• Máte zajímavou praxi v příbuzném oboru?• Měli byste zájem se stát expertem na technologii betonu?• Jste týmový hráč, nebojíte se fyzicky náročnější práce a bavila by Vás práce v laboratoři i v terénu?Tvoříme ten nejlepší tým. Staňte se...