Embedded Firmware Developer

1 month ago

Praha, Czech Republic Talentor Czech Republic Full time
Hledáme nadšence, který se nebojí programovacích jazyků C/C++ ve světě embedded. Není ti cizí týmová spolupráce a chce se podílet na vývoji nových elektronických zdravotnických přístrojů, konkrétně pro oblast kardiologie.Hledáme nadšence, který se nebojí programovacích jazyků C/C++ ve světě embedded. Není ti cizí týmová spolupráce a chce se podílet na vývoji nových elektronických zdravotnických přístrojů, konkrétně pro oblast kardiologie.

Popis Pracovní Pozice
Na čem s námi budeš pracovat:

  • Tvorbě FW a spolupráci s HW inženýry na vývoji řídících jednotek zdravotnických přístrojů (nejčastěji s mikrokontroléry řady STM32F4 a STM32L4): I2C periferie, A/D převodníky, PWM, sériová komunikace, regulace.
  • Na návrhu, vývoji, implementaci, verifikaci kompletního SW řešení.
  • Na tvorbě nejrůznějších prototypů a měřících zařízení.

S jakými technologiemi se u nás potkáš:

  • Používáme vlastní platformu pro vývoj softwaru navrženou a vyvinutou tak, aby vyhovovala potřebám našich lékařských přístrojů, a přitom je jednoduchá, bez použití RTOS. Úkolem týmů je používat tuto platformu včetně jejích “best practices” vývojových postupů ve všech projektech.
  • Připravujeme podpůrné nástroje pro vývoj v C#, C++ (Qt), zřídka v Pythonu.
  • Používáme verzovací systém Git ovládaný privátními servery GitLab.
  • Continuous Integration proces zajišťuje TeamCity.
  • Pro řízení vývoje používáme software codeBeamer Application Lifecycle Management.
  • Kvalitu zdrojového kódu prokazujeme mimo jiného pomocí nástroje Polyspace BugFinder.
  • Používáme logické analyzátory např. od DSLogic a různé osciloskopy jako pracovní měřicí přístroje.
  • Automatizované testy mohou běžet přímo na cílovém hardwaru. Výsledky testů jsou v případě potřeby automaticky odeslány zpět do TeamCity a do codeBeameru.

Požadujeme
Co ideálně potřebujeme:

  • Rád/a vyvíjíš v jazyce C řešení s využitím jednočipových mikrokontrolérů.
  • Práce s osciloskopem, multimetrem případně logickým analyzátorem Ti není cizí.
  • Umíš si přečíst a porozumět schématu hardwaru, se kterým pracuješ.

Nabízíme

  • Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu od první myšlenky až po předání produktu do naší vlastní sériové produkce.
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt (bez open space), s přátelskou atmosférou a otevřenou firemní kulturou.
  • Možnost neustále se učit a pracovat na sobě.
  • Prostor pro vlastní kreativitu s minimem procesů.
  • Pružnou pracovní dobu a home-office.
  • V rámci kafeterie příspěvek na kulturu, zdraví, sport (Multisport karta či ActivePass) vzdělávání a samozřejmě i na jídlo (stravenky).
    &a