Oracle Developer

Found in: beBee jobs CZ - 2 weeks ago

Remote, Czech Republic Talentor Czech Republic Full time
Pro našeho klienta, úspěšnou a stabilní společnost s dlouhodobými zakázkami pro státní správu, hledáme zkušeného Oracle vývojáře se znalostí Oracle FormsPro našeho klienta, úspěšnou a stabilní společnost s dlouhodobými zakázkami pro státní správu, hledáme zkušeného Oracle vývojáře se znalostí Oracle Forms

Popis Pracovní Pozice
Hlavní pracovní činnosti:
  • rozvoj, údržba a modernizace rozsáhlých informačních systémů
  • migrace aplikací no novější verze produktů

Požadujeme
Požadujeme:
  • velmi dobrou znalost Oracle DB a Oracle Forms
  • znalost PL/SQL
  • zkušenost s prací na rozsáhlých informačních systémech
  • schopnost a ochotu se naučit kontext rozsáhlých, již delší dobu používaných aplikací
  • pasivní znalost angličtiny alespoň na úrovni čtení technické dokumentace

Velkou výhodou je:
  • znalost problematiky migrace dat mezi tlustým a tenkým klientem
  • znalost Java, verze 7/8/11

Nabízíme
Nabízíme:
  • stabilní práci na dlouhodobém projektu
  • velice příjemný tým lidí, kteří si navzájem umí pomáhat
  • česky mluvící pracovní prostředí
  • po zapracování možnost remote práce
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené +sick days
  • flexibilní systém zaměstnaneckých benefitů

  • Oracle Developer

    Found in: beBee S CZ - 3 weeks ago

    Pro našeho klienta, úspěšnou a stabilní společnost s dlouhodobými zakázkami pro státní správu, hledáme zkušeného Oracle vývojáře se znalostí Oracle FormsPro našeho klienta, úspěšnou a stabilní společnost s dlouhodobými zakázkami pro státní správu, hledáme zkušeného Oracle vývojáře se znalostí Oracle FormsPopis Pracovní...