Vedoucí nástrojárny

Found in: beBee jobs CZ - 2 weeks ago

Skřivany, Královéhradecký kraj, Czech Republic Trivium Packaging Full time

Trivium Packaging je globální jedničkou v oblasti udržitelnosti kovových obalů s více než 60 pobočkami po celém světě, téměř 8000 zaměstnanci a ročním obratem přibližně 3 miliardy USD. Trivium slouží řadě zákazníků na různých koncových trzích, jako je oblast potravin, mořských plodů, krmiva pro zvířata, kosmetiky a osobní péče, péče o domácnost a oblast prémiových nápojů.

Společnost Trivium chce spoluutvářet podobu průmyslu a vydala se na ambiciózní cestu transformace. V blízké budoucnosti se zaměříme na budování a zvyšování kvalifikace našeho týmu, rozhodování o tom, kde hrát a jak vyhrávat, a zvyšování finanční výkonnosti pomocí implementace Obchodního systému Trivium (vynikající kvalita v obchodní, provozní a dodavatelské oblasti). Udržitelnost je zakotvena v našich materiálech a v krocích, které podnikáme. Společnost Trivium má ambiciózní cíle v oblasti udržitelnosti a zaměřuje se výhradně na produkty, které jsou neomezeně recyklovatelné. Cesta udržitelnosti naši společnosti byla oceněna platinovou medailí od EcoVadis, přední světové ratingové agentury, která toto ocenění udělila pouze 1 % z více než hodnocených společností. Udržitelnost je součástí každé funkce společnosti Trivium, je v naší DNA. Celosvětová centrála sídlí na letišti v Amsterdamu; mnoho lidí však pracuje ve virtuálních týmech z různých zemí. Naše kultura je založená na výsledcích, má podnikatelského ducha, je neformální a vysoce multikulturní. Naši zaměstnanci mají velký smysl pro odpovědnost.

Co vás čeká?

Na pozici Vedoucího nástrojárny budete řídit tým nástrojářů, s cílem zajišťovat zabezpečení výroby požadovanými nástroji, nářadím, podpůrnými technickými informacemi i pomocí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • praxe v oboru výroby a užití lisovacích a stříhacích nástrojů, znalost tvorby technické dokumentace, znalost 3D měřících metod min. 5 let
  • zkušenost s vedením týmu
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (B2)

Co vám můžeme nabídnout?

  • Aktivní zapojení do firemních projektů
  • Profesní vzdělávání a rozvojové programy včetně výuky jazyků
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 160,- Kč za každou odpracovanou směnu
  • Kolektivní smlouva s výhodami nad rámec Zákoníku práce
  • Příspěvek na Vánoce a dovolenou ve výši 22 000,- Kč
  • Příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění

V PRÁCI SAMI SEBOU

Víme, že k dosažení našich cílů potřebujeme rozmanitou škálu kolegů. Proto jsme zaměstnavatelem, které nabízí rovné příležitosti. Všechny kvalifikované uchazeče budeme posuzovat měřit stejným metrem bez ohledu na jejich rasu, náboženství, barvu pleti, věk, pohlaví, zemi původů, sexuální orientaci, genderovou identitu, zdravotní postižení nebo status válečného veterána. Naši zákazníci pocházejí z různorodých prostředí a stejně tak i naši lidé. Je pro nás důležité, aby všichni naši zaměstnanci měli to, co potřebují k tomu, aby mohli podávat nejlepší výkony a mohli být při práci sami sebou.