Servisní technik výtahů

2 weeks ago

Olomouc, Czech Republic Schindler CZ, a.s. Full time

Jako servisní technik budete mít příležitost pracovat s technologiemi budoucnosti. Práci v terénu vám významně usnadní digitalizace a možnosti, které nabízí. Zajistíme vám potřebná školení a podpoříme váš profesní rozvoj. Oporou vám budou zkušení kolegové, kteří jsou v naší firmě dlouhodobě spokojení.

Co bude Vaším úkolem:
  • provádění veškerých druhů oprav výtahů a eskalátorů včetně prevence
  • vstupní revize a jiné servisní práce
  • zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností
  • komunikace s provozovateli výtahů
  • příprava podkladů pro zpracování cenových nabídek na opravy
  • působit budete v oblasti Olomouc a okolí
Co od Vás očekáváme:
  • ideální kandidát má zkušenosti s opravami výtahů, ale není to podmínkou, důležitá je praxe v servisu elektrotechnického zařízení (opravy mechanických a elektro částí)
  • odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 (bývalá vyhl. 50) §6
  • osvědčení revizního technika (vyhrazená zdvihací zařízení) výhodou
  • ŘP sk. B
  • schopnost pracovat samostatně a zodpovědně
  • dobré komunikační schopnosti a prozákaznický přístup
Co nabízíme my:
  • stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě, která je lídrem na trhu
  • 1 týden osobního volna nad rámec zákonné dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • benefit vstupu do sportovních a relaxačních zařízení s příspěvkem zaměstnavatele
  • benefitní systém cafetérie s ročním budgetem 25.000,- Kč
  • mobilní telefon iPhone, firemní automobil i k soukromým účelům
  • vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění