doplňování zboží do regálu

2 weeks ago

Prachatice, Czech Republic RH Advisory, s.r.o. Full time

Informace
Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivého a zodpovědného zájemce na dlouhodobou spolupráci.

Časový rozsah práce: 3hod/týden

Místo výkonu práce: Prachatice

Náplň práce: Doplňování zboží do regálů po konkrétního dodavatele

Odměna: 125Kč/hod

Nástup: ihned
Co od vás očekáváme
- flexibilitu
- zodpovědnost
- rychle se učit novým věcem
- spolehlivost
- důslednost
- samostatnost
- dobrá komunikace
- potravinářský průkaz
- životopis
- uchazeč nesmí být veden na ÚP
Co vám nabízíme
- dlouhodobá spolupráce
- pravidelnou odměnu
- práce na OSVČ/DPP

  • Prachatice, Czech Republic Kaufland Česká republika v.o.s. Full time

    Jsi žena, muž, student, důchodce, maminka, tatínek? Hledáš HPP na plný nebo zkrácený úvazek? U nás najdeš skvělou partu lidí. Podílej se s námi na vytvoření nezapomenutelných zážitků pro naše zákazníky.Co je u nás volnéhopozice na různých odděleních nástup 29 000 Kč, po 1. roce 30 000 Kč a po 2. roce 31 000 KčCo tě u nás...

  • Prachatice, Czech Republic PT PROLES s.r.o. Full time

    O násJsme firma PT PROLES Prachatice, specializující se na prodej a servis lesní a zahradní techniky. Dále nabízíme široký sortiment osobních ochranných pracovních pomůcek (OOPP). Našim cílem je poskytovat kvalitní produkty a profesionální služby s důrazem na spokojenost našich zákazníků. Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á se...