Asistentka prodeje

3 weeks ago

Prague, Czech Republic MAVUE PARIS s.r.o. Full time

Informace
Jsi komunikativní? Baví tě kosmetika? Staň se součástí našeho týmu Na naše pop up plochy s kosmetickým sortimentem značky MAVUE (eau de parfum, skin care) hledáme milé a usměvavé slečny, které hledají dlouhodobou brigádu.

V případě zájmu zašlete životopis s fotografií.

Náplň práce:

= poradenství a prodej
= práce s finanční hotovostí, platebními terminály a pokladnou
= jednoduchá administrativa
= drobný úklid pracovního místa
Co od vás očekáváme
= minimální věk 16 let
= časová flexibilita (2 - 3 směny týdně)
= komunikativnost
= jazyková znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího
= příjemné vystupování
= zodpovědný přístup
Co vám nabízíme
= každodenní výplata až 200 Kč/h + bonusy
= možnost práce na směny (dopolední, odpolední, víkendové)
= firemní benefity, teambuildingy
= možnost profesního růstu

  • Prague, Czech Republic AND LILAC s.r.o. Full time

    Informace Pravidelná práce jako asistentka prodeje v obchodě 2 dny v týdnu, případně možnost pracovat až 5 dnů v týdnu dle dohody, minimálně 2 dny v týdnu. Prezentace a prodej krásných šperkových květin české rodinné firmy a další činnosti v malém, příjemném obchodě na Jungmannově nám., Praha 1. Především skvělá péče...