ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

5 months ago

Most, Czech Republic DTS Vrbenský, a.s. Full time

Požadavky:
Praxe v oboru podmínkou. Řidičský průkaz skupiny C, E podmínkou +profesní průkaz řidiče.

Náplň práce:

  • řízení nákladních automobilů a demprů
  • řízení souprav nákladního automobilu,
  • úkoly spojené s řízením nákladních automobilů,
  • ostatní úkoly uložené nadřízeným zaměstnancem

Požadavky
  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
Benefity
  • Závodní stravování - penzijní připojištění, program zdraví, ubytování
  • Zvláštní prémie - 13.plat
  • Ubytování - 25 dní dovolené

  • Most, Ústecký kraj, Czech Republic DTS Vrbenský, a.s. Full time

    Požadavky na pozici ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILUPro úspěšné vykonání této pozice je vyžadována praxe v oboru a řidičský průkaz skupiny C. Dále je vyžadován profesní průkaz řidiče a řidičský průkaz skupiny E.Náplň práceŘízení nákladních automobilů a demprůŘízení souprav nákladního automobiluÚkoly spojené s...

    Požadavky na pozici ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILUPro našeho klienta, společnost DTS Vrbenský, a.s., hledáme zkušeného řidiče nákladního automobilu. Pokud máte praxi v oboru a splňujete požadavky na řidičský průkaz skupiny C a E, jakož i profesní průkaz řidiče, je tato pozice pro vás.Náplň práceŘízení nákladních...

  • Most, Czech Republic DTS Vrbenský, a.s. Full time

    Náplň práce:- řízení pracovních strojů typu – bagr, dozer, dempr, jeřáb apod.- úkoly spojené s řízením pracovních strojů- ostatní úkoly uložené nadřízeným zaměstnancemStrojnický/jeřábnický průkaz výhodou. Výše základní mzdy je závislá na praxi Požadavky ...