Elektromechanik/údržbář

1 month ago

Karlovy Vary, Czech Republic open recruitment s.r.o. Full time
O nás

Stabilní výrobní společnost v Kyselce hledá člověka, který dobře zapadne do funkčního kolektivu.

Náplň práce:

- údržba výrobních i nevýrobních částí výrobního závodu
- zodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů - preventivní údržba
- pomoc s organizací výroby
- práce na 3 směny

Co od Vás očekáváme:

- oprávnění typu NV 194/2022 Sb. (bývalá vyhláška č. 50/1978 Sb.)
- schopnost vyznat se v technické dokumentaci
- zkušenost s údržbou na technologické části výroby výhodou
- jsme schopni zaučit i člověka po škole
- zkušenost s PLC výhodou
- řiď. pr. sk B

Co Vám můžeme nabídnout:

- celková mzda cca 42 000 Kč (základní mzdu cca 35-37 000 Kč)
- osobní ohodnocení cca 3500 Kč/měsíc
- příplatek za sobotu – 25 %, za neděli – 50 % průměrné mzdy
- stravenkový paušál cca 2000 Kč/měsíc čistého
- příplatek 3 Kč/km na dojíždění
- 25 dní dovolené
- 6000 Kč/rok na benefitní kartu
a další benefity

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu

  • Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Czech Republic open recruitment s.r.o. Full time

    O naší společnostiStabilní výrobní společnost v Kyselce hledá vhodného kandidáta na pozici elektromechanika/údržbáře.Náplň práce:údržba výrobních i nevýrobních částí výrobního závodu- zajištění bezproblémového chodu výrobních strojů - preventivní údržba- pomoc s organizací výroby- práce na 3 směny Co od Vás...

    Popis poziceStabilní výrobní společnost v Kyselce hledá člověka, který dobře zapadne do funkčního kolektivu.Náplň práce:údržba výrobních i nevýrobních částí výrobního závoduzodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojůpreventivní údržba pomoc s organizací výrobypráce na 3 směnyŽádáme:oprávnění typu NV...