Kuchař – obslužný bar

2 months ago

Olomouc, Czech Republic ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. Full time

-příprava a výroba pokrmů na obslužném baru-spolupráce při výrobě pokrmů studené kuchyně-plánování výroby a využití nových receptů-sestavování jídelních lístků a menu-doplňování hotových jídel do výdejních van a teplého baru-příprava a prezentace surovin pro výrobu minutek -stravenky ve výši 109 Kč za odpracovanou směnu-příplatky za víkendy-čisté a velké zázemí-možnost týdenních záloh -odborné znalosti výroby jídel-znalost kalkulací-ochotu pracovat 6:00-18:00, dva víkendy

  • Olomouc, Czech Republic ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. Full time

    Náplň práce:příprava a výroba pokrmů na obslužném baruspolupráce při výrobě pokrmů studené kuchyněplánování výroby a využití nových receptůsestavování jídelních lístků a menudoplňování hotových jídel do výdejních van a teplého barupříprava a prezentace surovin pro výrobu minutekCo od Vás očekáváme:odborné...

    Informace -příprava a výroba pokrmů na obslužném baru-spolupráce při výrobě pokrmů studené kuchyně-plánování výroby a využití nových receptů-sestavování jídelních lístků a menu-doplňování hotových jídel do výdejních van a teplého baru-příprava a prezentace surovin pro výrobu minutekCo od vás očekáváme -odborné...