Tool Engineer

1 month ago

Ostrov nad Ohří, Czech Republic Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod Full time
O nás

Jsme jedna z nejstabilnějších firem v regionu zaměstnávající více než 300 zaměstnanců. Patříme k předním světovým výrobcům konektorů, čteček čipových karet a k významným dodavatelům kabelových svazků a spojovacích systémů pro průmysl, automotive, železnici, mobilní komunikaci a další aplikace.

Náplň práce:

Zajímá Vás vývoj a technologie výrobků? Často Vás napadají zlepšovací návrhy? Orientujete se ve skicách a výkresech? Hledáme právě VÁS…

Jako TOOL MAKER budete zlepšovat pracovní a technologické operace, navrhovat a zavádět inovace, pracovat s výkresy, tvořit a udržovat technologické normy.

Co od Vás očekáváme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro/strojní výhodou)
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Znalost metodiky vstřikování plastů výhodou
  • Dobrá znalost práce s PC - MS Office, SAP výhodou
  • Komunikativní znalost AJ/NJ
  • Orientace na výsledek
  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
  • Vhodné i pro juniory - máme zkušené odborníky, kteří vás zaučí
Co Vám můžeme nabídnout:
  • lákavý měsíční výdělek
  • prémie a odměny za nadstandardní výkony
  • vánoční bonus
  • až 27 dní volna
  • obědy zdarma
  • systém vzdělávání a školení dle individuálních potřeb
  • notebook a telefon

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště