Brigáda – montáž strojírenských výrobků

2 weeks ago

Brno, Czech Republic TRIBOTEC, spol. s r.o. Full time

Informace
Společnost TRIBOTEC, spol. s r.o. hledá pro provozovnu v Brně brigádníky na montážní práce pro finální montáže strojírenských výrobků.

POPIS POZICE:
- montážní práce strojírenských výrobků oboru hydrauliky, finální montáže výrobků a podsestav,
- kvalifikovaná práce, růst hodinové sazby návazně na odbornost vykonávané práce a samostatnost,
- převážně fyzicky nenáročná práce, vhodná i pro ženy.
Co od vás očekáváme
POŽADUJEME:
- zájem o učení se novým věcem, komunikativnost,
- samostatnost, pečlivost, odpovědnost za kvalitu provedené práce,
- práce v rozsahu 4-8 hod/den, pravidelně dle dohody, spolehlivost v docházce,
- schopnost základních administrativních úkonů spojených s vykonávanou prací.
Co vám nabízíme
NABÍZÍME:
- zajímavou trvalou brigádu v zavedené průmyslové firmě,
- získání praxe v průmyslové firmě - strojírenství, včetně oficiálního potvrzení praxe,
- dlouhodobá brigáda, ideální pro studenty VŠ,
- individuální domluva pracovních dnů a délky směn v týdnu,
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
- pracoviště v Brně (Košuličova 4, Brno - Horní Heršpice, 619 00), bezproblémová doprava MHD,
- pracovní doba mezi 6:00 až 14:30 (dle domluvy),
- dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti,
- mzda 120,- Kč/hod až 150,- Kč/hod, dle odbornosti vykonávané práce,
- nástup ihned.

  • Brno, Czech Republic SODAT, s. r. o. Full time

    Informace Láká tě vidina práce ve výrobě kosmetiky? Rád/a se učíš novým věcem? Máme pro tebe brigádu ve výrobě kosmetických produktů v Brně. Na výběr máš ranní odpolední i noční směny. Ranní směny (6:00-14:00), Odpolední (14:00-22:00) a noční směny (22:00-6:00).Rádi se s tebou domluvíme jak na dlouhodobou spolupráci, tak...

  • Process Engineer

    4 weeks ago

    Brno, South Moravian, Czech Republic Reed Czech Republic Full time

    Buďte součástí mezinárodní, výrobní společnosti, které se daří a díky novým projektům hledá kolegy, kteří se přidají do týmu procesních inženýrů pod vedením výborného vedoucího.Co bude Vaším úkolem?Budete mít na starosti svěřené výrobní linky a zároveň část nových projektů (zavedení nových výrobků do sériové...

  • Brno, Czech Republic INDEX NOSLUŠ s.r.o. Full time

    Informace Máte chuť si přivydělat? Sháníte FLEXIBILNÍ brigádu? Potřebujete dostávat PENÍZE KDYKOLIV budete potřebovat? Pak jste na správném místě!Do voňavé a čisté výroby hledáme šikovné brigádnice a brigádníky na pomocné práce ve výrobě, jedná se například o skládání obalů, lepení etiket, vážení a balení...