Podnikový právník

3 weeks ago

Prague, Czech Republic Správa železnic, státní organizace Full time
Druh PPV
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení
Pracoviště
  • Dlážděná 1003/7, Praha 1
Možný nástup
  • ihned, případně dle dohody
Požadované vzdělání
  • VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo
Vhodná praxe
  • zkušenost s vytvářením zadávacích dokumentací, smluv a jejich revizí, anebo auditem zadávacích řízení
  • zkušenost s vytvářením analýz, metodických dokumentů a vnitřních předpisů
  • zkušenost s právem IT včetně znalosti zákona 181/2014 Sb., zákon o kybernetické bezpečnosti
Kvalifikační předpoklady
  • výhodou aktivní znalost zákona o zadávání veřejných zakázek a rozhodovací praxe
  • vhodné i pro absolventy
Požadovaný profil
  • analytické a systémové myšlení, dobrý písemný projev
  • samostatnost, spolehlivost, systematičnost, smysl pro týmovou spolupráci

Pracovní náplň

Odbor nákupu a veřejných zakázek hledá kandidáta pro rozšíření svého týmů realizaci tendrů na nákup dodávek, služeb a stavebních prací.

V rámci své pracovní činnosti si osvojíte či zdokonalíte znalost realizace tendrů postupem dle zákona o zadávání veřejných zakázek i vnitřních předpisů, a získáte tak žádanou a ceněnou právní specializaci na trhu práce.

Setkáte se nejnovějšími trendy v oblasti veřejných zakázek, jakými je environmentální a sociální zadávání, a pomůžete nám tak vytvořit zdravější životní prostředí a nové pracovní příležitosti. Správy železnic je jedním z leaderů v oblasti odpovědného zadávání a svou praxi v této oblasti stále rozšiřuje a zlepšuje.

Samozřejmostí je pravidelná účast na školeních a konferencích renomovaných vzdělávacích institucí a veřejných organizací. Správa železnic je členem Asociace pro veřejné zakázky, Nákupního klubu, Platformy odpovědného veřejného zadávání a předplatitelem Lexikonu VZ.

Získáte znalosti v dalších žádaných právních odvětvích, jakými je stále se více dominující právo informačních technologií, a stanete se tak skutečným odborníkem v daném odvětví pod vedením našich zkušených kolegů.

Nabízíme
  • 6 týdnů dovolené, stravenky
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • po šesti měsících příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Prague, Czech Republic Česká pošta, s.p. Full time

    Informace Vaší pracovní náplní bude:• Vypracovávání a revize návrhů smluv týkajících se činnosti podniku (především obchodněprávní a nemovitosti).• Úprava interní dokumentace podniku v souladu s platnou právní úpravou.• Poskytování právní podpory při řešení složitých obchodních případů a v projektech.•...