Operátor expedice

2 weeks ago

Hradec Kralove, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

Informace
Máte zkušenosti s VZV a komunikace s dopravci Vás baví? Láká Vás 5 týdnů dovolené, pestrá škála bonusů a práce pro nadnárodní společnost?
Do výrobní společnosti v Hradci Králové hledáme nové kolegy do týmu, kteří chtějí pracovat ve třísměnném provozu, nebojí se technologií a chtějí získat stabilní a perspektivní práci přímo do kmene

Náplň práce:
- nakládka materiálu (panelů) a příslušenství
- vytváření dokumentace související s expedicí výrobků
- koordinace přepravy zboží
- komunikace s dopravci
Co od vás očekáváme
- min. vzdělání s výučním listem
- výhodou platný průkaz VZV
- výhodou zkušenosti ze skladů
- dodržování specifických postupů, BOZP a PO na pracovišti
- svědomitost, pečlivost
- ochotu pracovat 12 hod směny (6:00-18:00 a 18:00-6:00)
Co vám nabízíme
- mzdu v základu od 165,-/hodinu (s příplatky celkem 33 000 Kč/měsíc)
- náborový příspěvek až 20 000Kč
- 25 dní dovolené
- roční bonus dle výsledků firmy
- dotované závodní stravování
- stravenky při nočních a víkendových směnách
- občerstvení na pracovišti
- vzdělávací kurzy
- možnost také jazykových kurzů dle pracovní pozice
- Cafeteria
- příspěvky na volný čas/sport/kulturu
- kariérní příležitost v úspěšné nadnárodní společnosti