Cyber Security Senior Specialist

1 week ago

Liberec, Czech Republic HR Direct s.r.o. Full time
Co bude Vaším úkolem?
  • Monitorování IT procedur – monitorování aktuálního stavu úrovně ATSG
  • Podpora aktivit CSIRT
  • Podpora hlášení počítačových bezpečnostních incidentů
  • Monitorování správy problémů pro bezpečnostní incidenty počítače
  • Podpora správy koncových bodů
  • Podpora aktivit interního auditu za oblasty cyber security
Jaké požadavky byste měl/a splnit?
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Zkušeností z oblasti IT bezpečnosti
  • Znalost Cybersecurity a systému SAP
  • ŘP sk. B
  • Analytické dovednosti, time management

Benefity
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování

  • Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic HR Direct s.r.o. Full time

    Co budete dělat?Na této pozici budete zodpovědní za monitorování IT procesů, podporu aktivit CSIRT a hlášení počítačových bezpečnostních incidentů. Budete také podporovat správu problémů pro bezpečnostní incidenty počítače a aktivitu interního auditu za oblast cyber security.Co budete potřebovat?Velmi dobrá znalost anglického...

  • Liberec, Czech Republic Česká spořitelna Full time

    Máte chuť: * pečovat individuálně o své portfolio klientů - naslouchat jim, rozpoznat jejich potřeby a perfektně se o ně postarat * být specialistou přes investice, hypotéky a ostatní bankovní produkty * rozvrhnout si svůj pracovní den a optimálně si naplánovat vše potřebné * uplatnit své obchodní a klientské zkušenosti *...