Řidič tahače

1 month ago

Strakonice, Czech Republic LAMIVEX s.r.o. Full time

Náplň práce:

  • přeprava zejména nábytku v demontu na paletách po ČR a po EU pomocí tahače s návěsem

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny C+E, karta řidiče
  • platný profesní průkaz a psychotesty
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní rodinné firmě vyrábějící nábytek již 30 let
  • Volné víkendy, 2x-3x za týden doma
  • Možnost nástupu ihned
  • Benefity – diety, prémie, sleva na firemní výrobky a služby

V případě zájmu pošlete životopis na e-mail kariera@lamivex.cz

Požadavky
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
Benefity
  • Bonusy a prémie
  • Výrobky a služby se slevou

  • Řidič tahače

    2 weeks ago

    Strakonice District, Jihočeský kraj, Czech Republic LAMIVEX s.r.o. Full time

    Náplň prácePřipravte se na zajímavou práci jako nákladní řidič u naší stabilní rodinné firmy LAMIVEX s.r.o., která vyrábí nábytek již 30 let.Úkoly:Přeprava nábytku v demontu na paletách po ČR a po EU pomocí tahače s návěsemPožadavky:Řidičský průkaz skupiny C+E, karta řidičePlatný profesní průkaz a...

    4 weeks ago

    Náplň prácePřipojte se k našemu týmu a podílejte se na přepravě nábytku po ČR a EU pomocí tahače s návěsem.PožadavkyŘidičský průkaz skupiny C+EPlatný profesní průkaz a psychotestySpolehlivost a schopnost pracovat v týmuNabízímeZaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní rodinné firměVolné víkendy a možnost nástupu...