Údržbář objektových technologií

4 weeks ago

Ostrava, Czech Republic CENTRA a.s. Full time

Informace
V současné době hledáme do týmu ÚDRŽBÁŘE, který má zkušenosti s obsluhou a údržbou technologií. Provádí údržbu dle týdenního plánu preventivních činností a operativně reaguje na požadavky klienta.

Vaše nová náplň práce
-průběžná kontrola fungování technologických zařízení (obsluha a údržba)
-provádění elektro prací
-drobné opravy zařízení a vybavení objektu (seřizování dveří, oprava židlí, montážní práce ad.)
-práce v Moravskoslezském kraji
Co od vás očekáváme
-zkušenosti s údržbou (vzduchotechnika, tepelné zdroje, chlazení, plyn. kotelny, kontrola sprinklerů, obsluha M+R aj)
-platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 podmínkou nebo NV 194/2022 Sb. §6
-ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou
-spolehlivost a chuť učit se novým věcem
Co vám nabízíme
-jsme stabilní a stále se rozvíjející společnost
-podporujeme profesní i osobní růst našich zaměstnanců
-1 den narozeninového volna
-5 týdnů dovolené
-3 dny sick day
-volitelný systém benefitů - Cafetéria, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění