ČERPADLÁŘ (OPRAVÁŘ TOČIVÝCH STROJŮ )

3 months ago

FrýdekMístek, Czech Republic Technomont Frýdek-Místek s.r.o. Full time

Firma Technomont Frýdek-Místek s.r.o. byla založena roku 1992 jako ryze česká privátní společnost s několika desítkami zaměstnanců. I přes velkou konkurenci se firma vypracovala v silnou, ekonomicky zdravou a stabilní společnost s téměř dvěma sty zaměstnanci a ročním obratem přesahujícím 10 mil. €. Tento rozvoj firmy vznikl zejména zodpovědnou a cílevědomou prací všech zaměstnanců.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Oprava a údržba točivých strojů při údržbě technologických zařízení v průmyslovém závodě
  • Výměna ložisek, ucpávek, hřídelí, ozubených kol, přetěsnění, revize
  • Ranní směny: 614 h

POŽADUJEME:

  • Vyučení v technickém oboru nebo praxi
  • Zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu

NABÍZÍME:

  • Náborový příspěvek 36.000 Kč
  • Mimořádné odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaškolení a vstřícné jednání
  •  Další benefity ve výši až 80.000 Kč/rok:
    • 13. plat
    • 14. plat
    • 190 Kč příspěvek na stravné v plné výši hrazený zaměstnavatelem
    • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
    • Multisport kartu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis. My se Vám obratem ozveme zpět.
A uvidite, že kdo do Technomontu jednou vejde, na vlastní žádost neodejde.

  • Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Czech Republic Technomont Frýdek-Místek s.r.o. Full time

    Firma Technomont Frýdek-Místek s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se specializuje na poskytování technických služeb v průmyslovém sektoru. Naše společnost byla založena v roce 1992 a od té doby jsme se vypracovali na silnou a stabilní společnost s téměř dvěma sty zaměstnanci a ročním obratem přesahujícím 10...