Pracovník expedice

3 weeks ago

FrýdekMístek, Czech Republic MARLENKA international s.r.o. Full time
O nás

Neustále se rozvíjíme, modernizujeme technologické a výrobní linky, inovujeme naše výrobky.

Výsledkem naší každodenní práce je nejen to, že vám naše výrobky chutnají, ale také ocenění, která získáváme v České republice i zahraničí.

Náplň práce:
  • odpovědnost za expedici hotových výrobků
  • příjem surovin
  • práce s PDA
  • obsluha VZV
Požadujeme:
  • vzdělání min. vyučen
  • praxe na pozici pracovník expedice nebo skladník
  • praxe v řízení VZV min. 1 rok PODMÍNKOU
  • ochotu pracovat na krátký/dlouhý týden 12 hodin
Co Vám můžeme nabídnout:
  • práci v novém, moderním provozu
  • stravenky v hodnotě 159 Kč/směna
  • 25% příplatek za noční směnu
  • 5 dní dovolené navíc
  • výhodná smlouva s telefonním operátorem (po zkušební době)
  • příspěvek na kartu MULTISPORT (po zkušební době)
  • penzijní připojištění (po roce)

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti

  • Pracovník expedice

    1 month ago

    Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Czech Republic MARLENKA international s.r.o. Full time

    O naší společnostiMarlenka international s.r.o. je společnost, která se neustále rozvíjí a modernizuje své technologické a výrobní linky. Naše společnost je známá svými inovativními výrobky, které získávají ocenění v České republice i zahraničí.Náplň práce:odpovědnost za expedici hotových výrobkůpříjem surovinpráce s...