Recepční Ostrava

2 weeks ago

Ostrava, Czech Republic CENTR GROUP, a.s. Full time

Informace
Hledáme šikovnou mladou slečnu nebo maminku na MD s reprezentativním vzhledem na denní směnu od 6:00 do 18:00.- jeden den v týdnu po domluvě, v případě spokojenosti na obou stranách je možnost směn více po dohodě.

Náplň práce:
Evidence návštěv
Výdej a příjem návštěvnických karet
Dohled a řízení vjezdu a výjezdu
Tisk, skenování dokumentů

V případě zájmu prosím o zaslání životopisu s fotkou.
Co od vás očekáváme
Plnoletost
Český jazyk slovem i písmem
Vystupování na úrovni.
Příjemný vzhled
Co vám nabízíme
Práci na DPP
Čisté a hezké prostředí
Příjemný kolektiv
Směny lze přizpůsobit.
Práci od pondělí do pátku.
  • Recepční Ostrava

    2 weeks ago

    Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic CENTR GROUP, a.s. Full time

    InformaceRecepční OstravaHledáme zkušenou a šikovnou osobu na pozici recepční pro denní směnu od 6:00 do 18:00. V případě spokojenosti na obou stranách je možnost směn více po dohodě.Náplň práce:Evidence návštěvVýdej a příjem návštěvnických karetDohled a řízení vjezdu a výjezduTisk, skenování dokumentůCo od vás...

  • Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic JOBSYSTEM s.r.o. Full time

    Pracovní pozice: Recepční / pokladní / pomocná účetníJOBSYSTEM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční / pokladní / pomocná účetní.Co nabízí naše společnost?Kompletní zaškolení v oblasti administrativy a financíVzdělávání v oboru, které vám pomůže rozvíjet své dovednostiOsobní ohodnocení po...