Obchodník pro zahraniční obchod s AJ- auto k pozici(až75.000

2 weeks ago

Ivanovice na Hané, Czech Republic Jobs Contact Personal, s.r.o. Full time
O nás

Hledáme obchodníka s AJ s orientací ve strojařině a zaměřením na zahraniční obchod.
Jedná se zakázky s realizací cca 1 měsíce. Podpora a zastoupení ve firmě je velká.
Řádné zaškolení, auto, telefon a nootebok. Nástup dle domluvy.
Lokalita Vyškov a okolí.

Náplň práce:

* průzkum trhu, hledání nových obchodních příležitostí v zahraničí
* sjednávání zakázek: menší zakázky - realizace v řádu měsíců, týdnů
* vedení obchodních jednání, uzavírání smluv
* reprezentace společnosti a návštěvy u zákazníků

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ, orientace ve strojírenské technologii
* prokazatelné výsledky v oblasti obchodu
* praxi se zahraničními akvizicemi
* AJ aktivně, min B2
* ŘP sk. B
* flexibilita, ochota cestovat, samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

* flexibilní pracovní doba
* AUTO k soukormým účelům
* 5 týdnů dovolené
* řádné zaškolení na pozici
* notebook a telefon
* příspěvky na stravné
* příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
* firemní akce během roku a další benefity

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště