Zahradník/Zahradnice

4 weeks ago

Lázně Bělohrad, Czech Republic Město Lázně Bělohrad Full time
O nás

Město Lázně Bělohrad hledá vhodného kandidáta na pozici zahradníka/zahradnice technických služeb města Lázně Bělohrad. Nabízíme stabilní práci, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání, konkurenceschopný plat, který je pravidelně zvyšován a motivační benefity.

Náplň práce:

Náplní vaší práce bude péče o trávníky, realizace výsadeb dřevin, realizace květinových výsadeb, provádění prořezů a kácení stromů, následná péče o zeleň, její údržba a ošetřování, obsluha pracovních strojů, v zimních měsících vyhrnování sněhu.

Co od Vás očekáváme:
  • řidičský průkaz B, aktivní řidič
  • trestní beúhonnost
  • samostatnost
  • zdravotní způsobilost

Výhodou pro vás bude, pokud máte:

  •  kurz odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin
  • řidičský průkaz T
  • praxe v oboru
Co Vám můžeme nabídnout:

Práci v příjemném prostředí, přátelský kolektiv, konkurenceschopné platové ohodnocení, pravidelné zvyšování platu a mnoho zaměstnaneckých benefitů:

  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnavatelem hrazené pojištění odpovědnosti
  • odměny k životním a pracovním výročím
  • příspěvek na dětskou rekreaci
  • poukázky na nákup vitamínových prostředků
  • volné vstupy na kulturní akce

a mnohem víc

Životopis je možné zaslat elektronicky na email Odpovědět na inzerát, nebo předat po předchozí telefonické dohodě osobně vedoucímu technických služeb města Lázně Bělohrad, panu Ladislavu Víchovi, kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz , který vám podá i případné doplňující informace k pracovní pozici.

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí