Mistr Údržby | Liberec

2 weeks ago

Liberec, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time

Hledáme kvalifikovaného ÚDRŽBÁŘE na pozici Mistra Chceš zajišťovat bezproblémový provoz výrobního procesu?

Tak to se mi ozvi

Náplň práce:
  • zodpovědnost za neprodlené odstranění závady/poruchy stroje
  • preventivní a prediktivní údržba strojů dle TPM manuálu
  • spolupráce s oddělením výroby a logistiky
  • zajištění evidence provedených oprav a jinýh zásahů do parametrů strojů
  • zodpovědnost za dodržování standardů 6S a udržování pracoviště v čistotě
  • spolupráce s technikem BOZP a PO
POŽADAVKY:
  • je minimálně vyučen a má praxi v technickém oboru
  • zkušenosti s vedením malého týmu lidí
  • zkušenost z automotive společnosti
  • ochota pracovat na směny
  • má technické myšlení
BENEFITY:NABÍZÍME:
  • plnohodnotné zaškolení
  • motivující pracovní a finanční podmínky
  • měsíční příplatky 3000 Kč
  • dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti
  • práci v přátelském kolektivu
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy
  • věrnostní bonusy