Pracovníka apretace 150

3 weeks ago

Olomouc, Czech Republic Enter-Prise Sorting, s.r.o. Full time

Pilování, broušení, vrtání kovových dílů a manipulace s nimi.Vizuální kontrola odlitků, kontrola kvality výrobku.Jedná se o jednoduchou manuální práci vhodná spíše pro muže, praxe není nutná, vítáme zkušenost práce s elektrickým nářadím. Smlouva na HPP.Nepřetržitý provoz, 12ti hod. směny, krátký - dlouhý týden.-měsíční prémie 7,5%/měs.- čtvrtletní prémie- stravenkový paušál 70 Kč/ den- flexipass 2000 Kč/čtvrtletně- Ubytování a příspěvek na ubytování 3000 Kč. Manuální zručnost, pečlivost

  • Olomouc, Czech Republic Enter-Prise Sorting, s.r.o. Full time

    Náplň práce:Pilování, broušení, vrtání kovových dílů a manipulace s nimi.Vizuální kontrola odlitků, kontrola kvality výrobku.Jedná se o jednoduchou manuální práci vhodná spíše pro muže, praxe není nutná, vítáme zkušenost práce s elektrickým nářadím.Co od Vás očekáváme:Manuální zručnost, pečlivost, komunikativnost,...

    Pilování, broušení, vrtání kovových dílů a manipulace s nimi.Vizuální kontrola odlitků, kontrola kvality výrobku.Jedná se o jednoduchou manuální práci vhodná spíše pro muže, praxe není nutná, vítáme zkušenost práce s elektrickým nářadím.Co Vám můžeme nabídnout:Manuální zručnost, pečlivost, komunikativnost,...

  • Olomouc 9, Czech Republic ALW INDUSTRY, s.r.o. Full time

    O násALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká výrobní společnost.  Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku. Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi...

  • Olomouc, Czech Republic Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. Full time

    Informace Přijmeme pracovníka úklidu:• odpolední úklid 17 - 20hCo od vás očekáváme - trestní bezúhonnost- spolehlivost- zodpovědnost- pečlivostCo vám nabízíme - Práce na HPP i DPP- Zkrácený úvazek- 4 týdny dovolené- Firemní uniforma- Zvýhodněné volání- Mzda dle odpracovaných hodin