Disponent/ka spedice

5 days ago

Ostrava, Czech Republic C.S.CARGO a.s. Full time
Náplň práce:

Potřebujeme někoho, kdo zvládne provozní situace rychle vyřešit, už má praxi a ví, co dělá. Anglický jazyk je jen výhoda, stačí nám čeština a ochota se zapojit do týmu

Co Tě u nás čeká?

  • Denně budeš v kontaktu s našimi smluvními dopravci.

  • Přijímat objednávky dopravy od zákazníků.
  • Každou zakázku si zaeviduješ, budeš ji sledovat a administrovat.
  • A když se během přeprav, nakládek nebo vykládek něco pokazí, budeš tím, kdo to rychle a efektivně vyřeší.
 Co od Vás očekáváme:

Máš alespoň rok zkušeností jako disponent/ka a hledáš pohodové místo, kde si práci užiješ (i s trochou toho adrenalinu )?

Přidej se k nám na pobočku v Ostravě Nabízíme fajn kolektiv, přátelské open office prostředí a denní směny – večery máš volné. ♂

Budeš v pohodě, pokud:

  • Hledáš akční práci a trocha adrenalinu Tě jen tak nerozhodí.
  • Umíš plánovat dopředu a rychle se rozhodovat.
  • Máš zkušenosti v dopravě.
  • Jsi týmový hráč a baví Tě i řešení problémů, protože doprava je pořád v pohybu a vždycky má nějaké překvapení.

Na co se navíc můžeš těšit?

Co Vám můžeme nabídnout:

♂ Skvělá parta kolegů, kteří Tě podrží a šéfa, který má lidský přístup a podpoří Tě.

Stabilní a perspektivní zaměstnání u předního dopravce v ČR.

Máme systém vzdělávání, takže se u nás můžeš učit nové věci a posouvat se ve své kariéře kupředu.

Máme příjemné a moderní kanceláře.

Získáš stravenkový paušál.

➕ Až 5 dní volna nad rámec dovolené.

⛽ Dostaneš od nás Shell kartu pro výhodnější tankování.

Součástí benefitů je i kafetérie.

Našich lidí si vážíme – dostaneš od nás odměny při pracovních výročích.

Pořádáme firemní i pobočkové akce.

Jdeš do toho s námi? Napiš nám a dáme si kafe, kde se osobně seznámíme a probereme, jak se k nám můžeš přidat. ☕ ♀

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

  • Ostrava, Czech Republic C.S a.s. Full time

    Náplň práce:Jsme na hledání zkušené osoby, která bude schopná řešit provozní situace v dopravě. Anglický jazyk je výhodou, ale stačí nám čeština a ochota se zapojit do týmu.Co Tě u nás čeká?Denně budeš v kontaktu s našimi smluvními dopravci.Přijímat objednávky dopravy od zákazníků.Každou zakázku si zaeviduješ, budeš ji...

  • Disponent/ka dopravy

    16 hours ago

    Ostrava, Czech Republic C.S a.s. Full time

    Náplň práce:Vyžadujeme zkušeného disponenta/ku, který dokáže efektivně řešit provozní situace a zajistit hladký chod dopravy. Anglický jazyk je výhodou, ale stačí nám čeština a ochota se zapojit do týmu.Co Tě čeká?Denně budeš v kontaktu s našimi smluvními dopravci.Přijímat objednávky dopravy od zákazníků.Každou zakázku si...