Kontrolor výroby – Praha

1 week ago

Říčany, Czech Republic SH Job Partners s.r.o. Full time
O nás

SH Job Partners s.r.o.

  • Provádění technické kontroly materiálu a dílů vlastní produkce, dodaných v rámci kooperace a nakupovaných od dodavatelů.
  • Měření dílů dle výkresu, kontrolních návodek a postupů.
  • Provádění kontrolního měření v procesu statistické kontroly.
  • Řešení nekvality formou založení hlášení jakosti v Oracle.
  • Práce s neshodným výrobkem dle pracovní směrnice SP000124 Řízení neshodných výrobků.
Co Vám můžeme nabídnout:

        - SŠ vzdělání technického směru (strojírenství).

       - Praxe min. 1 rok
  • Obecné znalosti z oblasti strojírenství, techniky (technické kreslení, znalost strojních součástí a polotovarů, strojní mechanismy, technologie obrábění, kovové materiály a slitiny a jejich vlastnosti – tvrdost, pružnost, houževnatost..).Znalost a praktická zkušenost se systémem řízení jakosti a kvality dle ISO 9001.
  • Znalost MS Office
  • Ochotu pracovat na 2 směny (pondělí - pátek, mimo víkendů)
Náplň práce:
  • Náborový příspěvek 20 000,-
  • Vstupní bonus 10 000,- po 1. měsíci
  • Ubytování nebo příspěvek na dopravu
  • Bonus za doporučení kolegy/kamaráda
  • Vynikající pracovní podmínky
  • Práce na živnost po dohodě

Mzda:

HPP – 225,- až 250,- Kč/Hod NETTO

ŽL – 285,- až 320,- Kč/Hod NETTO

  • Říčany, Czech Republic PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. Full time

    Výrobní technolog pro výrobu a přestavby minibusůPro našeho klienta, který se specializuje na výrobu a přestavbu minibusů, a který působí na trzích ve střední, západní a jižní Evropě, hledáme nového kolegu na pozici Výrobní technolog.Náplň práce:Čtení technických výkresů výrobků nebo dílů a navrhování...