Úklid školského zařízení

1 month ago

Uherske Hradiste, Czech Republic CLEANCAT s.r.o. Full time

Informace
Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.
Náplň práce: úklid učeben, kanceláří, chodeb, kuchyňky a sociálních zařízení.
Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, začátek směny v 15:00 hodin a délku pracovní doby si sjednáte s vedoucím pracovníkem, většinou se jedná o práci na 4 až 6 hod./den.
Nástup: srpen / září 2024
Místo výkonu práce: Uherské Hradiště
Co od vás očekáváme
spolehlivost, pečlivost a dlouhodobou spolupráci.
Co vám nabízíme
práci na zkrácený HPP (nelze na DPP).
Mzdu: 112,50 Kč/hod. + odměny + náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok.

  • Uherske Hradiste, Czech Republic CLEANCAT s.r.o. Full time

    Informace Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.Náplň práce: úklid pokojů, kanceláří, chodby, schodiště a sociálních zařízení.Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní nebo odpolední směna - pracovní dobu si sjednáte s vedoucím pracovníkem. Během léta probíhají i občasné úklidy o víkendech.Nástup: srpen /...