Skladník- logistika

2 weeks ago

Jeneč, Czech Republic GEBRÜDER WEISS spol. s r.o. Full time
O nás

Zahraniční spedičně logistická firma hledá spolupracovníky/spolupracovnice na pozici: Skladník- logistika

Náplň práce:

Gebrüder Weiss spol. s r.o. rozšiřuje svůj provoz v Jenči výstavbou nových logistických hal. Proto rozšiřujeme tým a do logistické části skladu hledáme další šikovné kolegy. Svých zaměstnanců si vážíme, uvědomujeme si totiž, že bez nich bychom nemohli být tam, kde jsme. Nebudeme vám tvrdit, že budete pracovat v klidném prostředí a nervózně vyhlížet, kdy vám "padne". Stejně jako v ostatních skladových areálech, tak i u nás je stále živo a něco se děje. Co vám můžeme zaručit, je přátelský kolektiv a prima vedoucí, který se vždy snaží vyjít všem vašim požadavkům vstříc. Těšit se můžete i na mimofiremní aktivity, jako je novoroční večírek, dětský den, firemní víkend, podpora sportu apod. Přidejte se k nám

Co od Vás očekáváme:
  • praxe ve skladu výhodou,
  • oprávnění na VZV
  • znalost práce se skenery čárových kódů vítány,
  • ochotu pracovat na směny: 07:00 – 15:30 hod., 10:00 – 18:30 hod.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • smlouvu na dobu určitou na 1 rok, poté již smlouva na dobu neurčitou
  • velmi dobré platové podmínky,
  • zázemí prosperující zahraniční firmy,
  • firemní autobus z Berouna (se zastávkami ve Vráži, Loděnicích a Rudné), příspěvek na bus z Prahy,
  • atraktivní prostředí v nových skladových prostorách, nejmodernější technika,
  • více dovolené, stravenky, firemní akce, vzdělávání a mnoho dalších věcí, které zpříjemní pracovní den
  • *přesvědčte se sami na webových stránkách logistikasrdcem.com

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště