Bankéř/ka

4 weeks ago

Hradec Králové, Czech Republic Go Digital! s.r.o. Full time
O nás

Pro našeho významného klienta hledáme nové kolegy/ně na pozici Bankéř/ka v centru Hradce Králové.

Máš zájem připojit se do našeho hvězdného týmu a profesně růst? ⭐

Hledáme někoho, kdo bude mezi auty jako doma a postará se, aby se skvěle cítil i náš zákazník.

Odpověz si na tyto otázky:

 Jsi milovník aut?

 Máš maturitu?

 Máš čistý výpis z evidence exekucí a z rejstříku trestů?

3x ANO? Pak máš předpoklady, stát se naším kolegou

Neváhej a napiš nám

Jaká bude náplň tvojí práce?

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho obchodního týmu, který/á s námi bude zajišťovat kompletní proces financování automobilu/moto vč. zpracování nabídky pojištění.

Komunikace se zákazníkem probíhá zejména po telefonu z důvodu větší efektivity, doplňkově pak prostřednictvím e-mailu.

Pozice je vhodná pro absolventy. Všemu tě naučíme. Důležité je mít chuť vzdělávat se

Co od tebe očekáváme?

✔ Vztah k automobilům a technice,

✔ dokončené středoškolské vzdělání,

✔ ochota vzdělávat se,

✔ pozitivní a samostatný přístup k práci,

✔ uživatelská znalost na PC a práce v aplikacích,

✔ trestní bezúhonnost,

✔ čistý výpis z evidence exekucí.

Co nabízíme?

Zázemí stabilní společnosti s dobře naladěným a přátelským kolektivem,

práci v atraktivním pracovním prostředí s možností kariérního růstu,

motivující finanční ohodnocení,

propracovaný systém vzdělávání a rozvoje zaměstnanců pod vedením zkušených lektorů,

stravenkový paušál ve výši 170,-Kč/den,

25 dní dovolené + 7 dní sick days,

pracovní doba Po – Pá (8:00 – 18:00 hodin...směna 8 hodin/den),

možnost občasné práce z domu (2 dny/týden) po zaučení,

příspěvek na volnočasové aktivity ve výši 12.000,-Kč/rok.

Zaujala tě naše nabídka, tak neváhej a přijď se přesvědčit

Benefity
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště