Seřizovač CNC strojů

2 weeks ago

Rychnov nad Kněžnou, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

Informace
Jste nadšený technický typ, který uvítá stabilní zaměstnání se mzdou až 50 000 Kč/měsíc? Uvítáte práci na směny, 5 týdnů dovolené, práci ve kmeni a mnoho dalšího? Pak hledáme právě vás.

Náplň práce:
- zodpovědnost za správnou obsluhu a seřízení CNC strojů
- provádění údržby a výměny nástrojů na strojích a korekce programů
- pravidelná kontrola a hodnocení kvality výrobků v souladu s předepsanými standardy
- identifikace a řešení potenciálních problémů v průběhu výroby
- zajišťování, že veškerá práce probíhá v souladu s předepsanými standardy a normami
Co od vás očekáváme
- SOU/SŠ vzdělání s technickým zaměřením (ideálně ve strojírenství nebo elektrotechnice)
- schopnost pracovat s technickými výkresy a dokumentací
- zkušenosti s používáním měřidel
- schopnost práce v nepřetržitém provozu
- samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
Co vám nabízíme
- základní mzdu 30 000 Kč/měsíc (bez příplatků pro absolventa) až 50 000 Kč/měsíc (pro seniorní)
- 13. mzda
- nadstandartní dovolená 5 týdnů
- možnost čerpat placené volno v případě nemoci (2 dny "sick days")
- finanční podpora pro zaměstnance při stravování v zaměstnanecké jídelně
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost účasti na preventivních programech a aktivitách
- bezpečné prostředí
- nástup možný ihned
  • Obsluha CNC

    3 weeks ago

    Hradec nad Moravicí, Czech Republic BRANO a.s. Full time

    Informace BRANO GROUP je českou rodinnou společností, která na trhu působí od roku 1862. V současné době se společnost rozrostla do skupiny více než 13 firem působících převážně v oblasti automotive, strojírenství, metalurgie, nástrojárny, R&D a služeb. Zaměstnáváme takřka 2000 zaměstnanců. Vytváříme a podporujeme...

  • Ústí nad Labem, Czech Republic Manpower Full time

    Informace • Seřizovat stroje (nastavení parametrů stroje, nastavení sady nástrojů vč. použití měřidel)• Podporovat procesní a kvalitativní výstupy strojů (příprava a kontrola upínačů, kontrola řezných podmínek)• Spolupracovat při odstraňování neshod, odchylek v procesu, údržbě strojů (diagnostika chybových hlášek)•...

  • Seřizovač /45000,-/

    3 weeks ago