kuchař/ka

4 weeks ago

Karlovy Vary, Czech Republic HOTELIS s.r.o. Full time

Do Boutigue Spa Hotel Saxonia v Karlových Varech přijmeme kolegu/kolegyni na pozici kuchař/ka.

Náplň práce: příprava teplých a studených pokrmů do hotelového rautu i a la carte, zodpovědnost za dodržování receptur a za kvalitu použitých surovin, rozdělení připravených pokrmů na samostatné porce, aranžování a dekorování jídel před podáváním, péče o kuchyňské nářadí a vybavení, spolupráce se zaměstnanci provozu

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost a důslednost, praxe v oboru výhodou

Nabízíme:  příjemné pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení, celodenní stravu zdarma, zvýhodněné ceny ubytování v rámci Hotelis hotelů

Upřesňující informace:  pracovní doba dle domluvy a potřeb zaměstnavatele (služby 15:00-21:00 hod), možnost plného i zkráceného úvazku nebo dohody o provedení práce

Požadavky
  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Benefity
  • Závodní stravování

  • Kuchař/ka hotelu

    4 weeks ago

    Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Czech Republic Imperial Karlovy Vary a. s. Full time

    Pracovní pozice kuchaře v hoteluImperial Karlovy Vary a. s. nabízí pracovní pozici kuchaře v 4* hotelu Sanssouci.Úloha: Kuchař/ka bude zodpovědný za přípravu a servírování jídel v teplé kuchyni.Požadavky:Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)Nabízíme:Možnost ubytováníMzda dohodou dle praxe, vyšší příplatky za práci...

  • Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Czech Republic HOTELIS s.r.o. Full time

    Pozice kuchař/kaDo našeho týmu hotelu Do Boutigue Spa Hotel Saxonia v Karlových Varech hledáme kolegu/kolegyni na pozici kuchař/ka.Náplň práce: příprava teplých a studených pokrmů do hotelového rautu, zajištění kvality použitých surovin, rozdělení připravených pokrmů na samostatné porce, aranžování a dekorování jídel před...