Vedoucí montáží

4 months ago

Brno, Czech Republic GIOMETAL s.r.o. Full time

Náplň práce:

  • administrativní vedení montáží, montérů
  • kooperace, nákupy potřebné pro montáž
  • kontrola kvality a termínů
  • tvorba rozpočtů + kontrola
  • účast na kontrolních dnech

Požadavky:

  • zkušenosti v oboru vzduchotechniky, montáží, rozpočtů výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, bezúhonnost
  • uživatelská znalost práce na PC – Office, Autocad
  • čtení technické dokumentace
  • řidičský průkaz – skupina B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na HPP ve stabilní rostoucí české firmě s 20letou tradicí
  • platové ohodnocení 40 – 50 000 Kč/měsíčně
  • služební vozidlo
  • mobilní telefon
  • notebook
  • 5 týdnu dovolené, stravné, firemní akce
Požadavky
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Benefity
  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce

  • Montážní vedoucí

    4 weeks ago

    Brno, South Moravian, Czech Republic GIOMETAL s.r.o. Full time

    Náplň práceVe stabilní české firmě s 20letou tradicí hledáme zkušeného vedoucího montáží a rozpočtů, který bude zodpovědný za administrativní vedení montáží a montérů. Hlavními úkoly budou kooperace, nákupy potřebné pro montáž, kontrola kvality a termínů, tvorba rozpočtů a účast na kontrolních...

  • Vedoucí montáže

    2 weeks ago

    Náplň práceVe společnosti GIOMETAL s.r.o. hledáme zkušeného Vedoucího montáže, který bude zodpovědný za administrativní vedení montáží a montérů. Hlavními úkoly budou kooperace, nákupy potřebné pro montáž, kontrola kvality a termínů, tvorba rozpočtů a účast na kontrolních dnech.PožadavkyZkušenosti v oboru vzduchotechniky,...