Seřizovač Extrudéru

4 days ago

Ostrava, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

Do společnosti zabývající se výrobou plastových potrubních systémů v Praze - Horních Počernicích aktuálně hledáme nové kolegy na pozici Seřizovač extrudéru.

Máte technické vzdělání a logické myšlení? Potom hledáme právě vás.

Nástup do kmene společnosti.

Popis pozice:
  • seřizování a údržba strojů dle daných parametrů výrobků
  • provádění najetí a ukončení výroby
  • průběžná kontrola kvality vyráběných trubek
  • dodržování hospodárnosti při najíždění nového výrobku
  • koordinace spolupráce baličů trubek
Profil kandidáta:
  • minimálně vyučení technického směru
  • zkušenosti se seřizováním výrobních strojů
  • znalost práce na počítači
  • manuální zručnost, technické myšlení
  • ochota pracovat na směny – nepřetržitý provoz – krátký/dlouhý týden (6-18, 18-6)
Nabízíme:
  • 25 dní dovolené + 2 dny volna za rok navíc
  • karta Benefity 300 Kč měsíčně
  • pravidelný roční bonus
  • jídelna s dotovaným stravováním
  • možnost využít zdarma svozový autobus – trasa: Ovčáry (okr. Mělník), Libiš, Neratovice, Čakovičky, Jiřice, Kostelec n. L., Mratín, Sluhy, Veleň
  • sleva na firemní výrobky
  • každoroční navýšení mzdy
  • výhodné zaměstnanecké tarify na mobilní telefony

V případě zájmu prosíme o zaslání aktuálního životopisu pomocí odpovědního tlačítka.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie

  • Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Pozice: Seřizovač extrudéruManpowerGroup s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Seřizovač extrudéru v Praze - Horních Počernicích.Popis pozice:Seřizování a údržba strojů dle daných parametrů výrobkůProvádění najetí a ukončení výrobyPrůběžná kontrola kvality vyráběných trubekDodržování hospodárnosti při najíždění...