Specialista/ka personálního marketingu

2 weeks ago

Moravská Třebová, Czech Republic REHAU Automotive, s.r.o. Full time
O nás

Jsme personální oddělení. Důvěra, spolehlivost a pozitivní přístup jsou naší DNA. A právě nyní hledáme nového kolegu do našeho skvělého týmu.

REHAU, přední světový specialista na poli zpracování polymerů, vyvíjí inovativní materiály, technologie a řešení pro budoucnost. Přidáš se k nám?

Tvoje náplň práce:
  • podílíš se na tvorbě a realizaci projektů personálního marketingu REHAU ČR
  • máš na starosti statistické údaje v rámci personálního oddělení
  • jsi podporou v rámci HR modulů SAP
  • účastníš se práce v mezinárodních týmech
  • spravuješ profily na sociálních sítích firmy z hlediska personálního obsahu (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • připravuješ materiály a fotografie, které pak dále využíváš pro potřeby personálního marketingu
Co od Vás očekáváme:
  • umíš anglicky a bez problému se domluvíš
  • ovládáš MS Office a máš zkušenosti s nástroji pro tvorbu grafických návrhů (např. Canva)
  • český jazyk ovládáš na výborné úrovni a korektury textu pro tebe tak nejsou žádný problém
  • jsi pozitivní a cíleně rozvíjíš dobré vztahy
  • umíš naslouchat a hledat efektivní řešení
  • jsi flexibilní, kreativní a komunikativní
  • máš ŘP sk. B, který využiješ pro občasné služební cesty
Naše podpora:
  • staneš se součástí silné mezinárodní společnosti, která na trhu působí již 75 let
  • dostaneš prostor k seberealizaci, samostatnosti a odpovědnosti
  • můžeš očekávat velkou míru podpory ze strany kolegů i odborných oddělení centrály
  • k dispozici budeš mít kvalitní technické a sociální zázemí, které ti poskytne potřebný prostor pro práci
  • místo výkonu práce – REHAU Moravská Třebová
  • po zapracování je možné vykonávat práci částečně z domu

Benefity
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště