Sales Account Manager Junior

1 month ago

Most, Czech Republic JOB LEADER EUROPE s.r.o. Full time

Informace
Naše společnost je předním poskytovatelem, inovativních řešení pro světový automobilový průmysl. Specializujeme se na vývoj a výrobu hliníkových komponentů pro elektromobilitu, konstrukce a podvozky, stejně jako pro aplikace spalovacích motorů.
Co vám můžeme nabídnout

• Práce ve stabilní výrobní společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Vzdělávání a příležitost k rozvoji
• Flexibilní pracovní doba
• Home office
• Relokační balíček
• Příspěvek na bydlení
• Náborový bonus
• Příspěvek na dopravu
• Variabilní složka mzdy
• Vánoční bonus
• Odměna za pracovní výročí
• Dovolená navíc
• Cafeteria systém
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Stravenky
• Firemní akce

Co vás čeká

• Vytváření a implementace obchodních strategií a plánů
• Pravidelný monitoring a analýza trhu i konkurenčního prostředí
• Zajištění vysoké úrovně spokojenosti zákazníků
• Podpora obchodního manažera pro zákaznické účty
• Dohled a řízení celého prodejního procesu, od prvotní nabídky přes logistiku až po závěrečné vyhodnocení prodeje

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• dokončené středoškolské studium - nejlépe ekonomického nebo obchodního směru
• komunikativní znalost angličtiny
• znalost SAP - výhodou
• organizační a plánovací schopnosti

  • Most, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Hledám kandidáta na pozici manažera prodeje pro trhy v České republice, Německu a jižním Polsku. Hledám někoho s energií, kdo se nebojí výzev, má minimálně 5 let zkušeností v oboru a technické vzdělání. Dále je potřeba vynikající znalost němčiny a schopnost domluvit se také anglicky.Místo výkonu práce je 100% home office,...