Operátor výroby

3 weeks ago

Ústí nad Labem, Czech Republic Manuvia, a. s., organizační složka Full time

Informace
Hledáme pracovité kolegy/kolegyně na pozici Operátora výroby

Pokud máte cit pro titěrnou práci (s velmi malými součástkami) a zrak jako ostříž (odhalíte každou odchylku), dejte nám o sobě vědět prostřednictvím Vašeho životopisu

Co budete dělat:

opracovávat součástky, pájet, obsluhovat stroje
zadávat data do PC
kontrolovat - lupou, mikroskopem
spolupracovat s kolegy
Co od vás očekáváme
praxi ve výrobě min. 2 roky v rámci jedné firmy
znalost práce s počítačem
zájem o technologie a chuť zdokonalovat se
ochotu pracovat se směnném provozu
Co vám nabízíme
nadstandardní mzdu
bohaté zaměstnanecké benefity
jistou, dlouhodobou práci
možnost školení a posunu na vyšší pozice

Nástup možný 1.6. nebo později.

  • Ústí nad Labem, Czech Republic Manpower Full time

    Informace • obsluha mechanických, poloautomatických, automatických linek• kontrola kvality nastavených parametrů výroby• zadávání parametrů do systému v PC• čištění a sanitace výrobního zařízení a pracovních prostorů• plnění úkolů odpovídajících druhu práceCo od vás očekáváme • zkušenost ve výrobním procesu•...

  • Hradec nad Moravicí, Czech Republic Manpower Full time

    Informace Pro výrobní společnost v Hradci nad Moravicí - Žimrovicích hledáme nové zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozici Hlavní operátor výroby - Seřizovač.Nástup přímo do kmene. • obsluha a seřízení technologie na výrobu obalů• zodpovědnost za práci na lince (linky jsou hodně automatické)• organizace a vedení 2-4...