Velitel objektu

4 weeks ago

Brno, Czech Republic Mark2 Corporation Czech, a.s. Full time

Informace
Co říká M2C o pozici

Máte zkušenost s vedením kolektivu, jste komunikativní a máte chuť pracovat pro přední českou společnost na prestižní zakázce v oblasti bezpečnosti? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se k nám.

Náplň práce:
• Vedení menšího kolektivu podřízených (do 10 lidí)
• Vedení evidence o průběhu služby
• Reporting managementu společnosti a správě obchodního centra
• Koordinační a řídící činnost
• Řešení mimořádných událostí
• Komunikace s managementem centra
• Komunikace se servisními organizacemi
• Komunikace se složkami IZS
• Plánování směn, zodpovědnost za obsazení směn
• Obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému EPS a EZS, práce na PC
• Denní směny, převážně pracovní dny pondělí až pátek

Požadavky:
• Zkušenosti na obdobné pozici
• Zkušenost s vedením menšího týmu pracovníků
• Znalost obsluhy bezpečnostních technologií (CCTV, EPS, EZS)
• Komunikativní dovednosti
• Spolehlivost
• Smysl pro zodpovědnost a pečlivost
• Asertivní jednání
• Certifikát Strážný – v případě potřeby zajistíme

Nabízíme:
• Mzdu 148 Kč/h
• Práci na HPP
• Možnost týdenních výplat
• Možnost profesního i platového růstu
• Multisport kartu
• Příspěvek na stravování
• Kompletní uniformu, příspěvek na obuv
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Nástup ihned

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.
  • Velitel objektu

    6 days ago

    Brno, South Moravian, Czech Republic Mark2 Corporation Czech, a.s. Full time

    Popis pozice:Jsme hledáme zkušeného řidiče kolektivu pro naše operační středisko. Pokud máte zkušenosti s vedením menšího kolektivu a jste komunikativní, jste na správném místě.Náplň práce:Vedení menšího kolektivu podřízených (do 10 lidí)Vedení evidence o průběhu službyReporting managementu společnosti a správě obchodního...