HSE Coordinator/ Technik BOZP

4 months ago

Tachov, Czech Republic SULCO Automotive Group, s.r.o. Full time

Informace
Chcete svou prací přispívat k vyššímu bezpečí výroby car setů, pro prestižní auto-mobilové značky?

Ve výrobním závodu v Boru u Tachova, jsme na minutu přesní a denně vyrobíme až 1200 produktů

Do svého týmu hledáme leadera - srdcaře, co s námi udrží tempo
Přidejte se k nám

Kdo je u nás úspěšný a je tu s námi dlouho a rád/ a?
- člověk s analytickým uvažováním, se schopností předjímat rizika v rámci provozu
- ten, kdo se rychle zorientuje ve výrobním procesu a nepotřebuje žádný speciální support (pozor – neplést si s adaptačním procesem)
- osobnost, která pevně drží otěže všech standardů a v případě nové situace, se rychle zadaptuje a nastaví potřebná opatření
- člověk, který je schopen si určit priority, orientuje se na řešení a dotahuje věci ke zdárnému výsledku
- kolega, který rád pracuje v multikulturním prostředí a chce maximálně využít znalost AJ (a třeba i dalších jazyků)

Vaše náplň práce:
- výkon funkce zmocněnce - technika BOZP a EMS, v souladu s platnou legislativou (+ koordinace výkonu funkce technika OPP)
- výkon funkce interního auditora EMS, školitele v oblasti EMS
- zajištění implementace, evidence a správné praxe, při dodržování všech požadavků EMS, revize procesní dokumentace
- reporting statusu EMS vedení závodu a organizace pravidelných setkání EMS týmu
- odpovědnost za odhalení potencionálních rizikových situací, provádění
a zdokumentování proškolení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO / nástupní, periodické, apod.
- administrace záznamů o pracovních úrazech a příprava statistických hlášení
v oblasti BOZP, OPP, hygieny práce a životního prostředí, ve smyslu platné legisla-tivy
- příprava podkladů pro legislativně stanovená hlášení státním institucím
- aktualizace BOZP a PO dokumentace, bezodkladně po výskytu rizikové situace
- implementace a aktualizace nouzové strategie závodu, odhadce rizik všech procesů
- komentář k procesu a vyhodnocování náběhu nových výrobků, produktové a procesní změny
- měsíční reporting výsledků v systému a vedení závodu
- spolupráce s dodavateli OPP, SBS a jejich koordinace, výběr dodavatelů
- stanovení používání OPP pro pracovníky závodu
- koordinace výkonu PZS (Pracovní zdravotní služba)
- uplatňování předpisů a ustanovení v podmínkách závodu Bor, ve smyslu platné legislativy v oblasti životního prostředí
- odpovědnost za koordinaci aktivit, spojených s odpadovým hospodářstvím a spolupráce s dodavatelem těchto služeb
- sledování výdajů energií a koordinace činností, v souvislosti s energetickými toky v závodě, s ohledem na BOZP, OPP a ŽP
Co od vás očekáváme
- znalost příslušné legislativy
- prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- komunikativní znalost AJ
- zodpovědnost a proaktivní přístup k práci
Co vám nabízíme
- dlouhodobou spolupráci s prestižní nadnárodní společností a jedničkou na auto-motive trhu
- práci v mezinárodním prostředí, s každodenním využitím cizích jazyků
- cenné zkušenosti a významný podíl na stávajících a nových projektech
- vzdělávání a možnost profesního růstu
- firemní akce (Vaše rodina vítána)
- nadstandardní platové ohodnocení
- příspěvek na dopravu do zaměstnání
- zdarma závodní stravování
- zvýhodněný mobilní tarif
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na penzijní připojištění