Staniční dozorce

2 weeks ago

Prague, Czech Republic Správa železnic, státní organizace Full time

Měli by jste zájem pracovat pro zavedenou a stabilní firmu Správy železnic, státní organizace? Tak to je právě práce pro Vás.

Druh PPV:
  • pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
Pracoviště:
  • stanice v obvodu PO Praha hlavní nádraží – žst. Praha hlavní nádraží, Česká republika
Možný nástup:
  • dle dohody
Požadované vzdělání:
  • vyučení
Požadovaná praxe:
  • není podmínkou
Kvalifikační předpoklady:
  • psychická a zdravotní způsobilost
Požadovaný profil:
  • flexibilita
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • pečlivost
  • ochota a schopnost se vzdělávat
Pracovní náplň:
  • obsluha zabezpečovacího zařízení a plnění pokynů výpravčího
  • zpravování vlaků písemnými rozkazy, prohlídky nebo i provozní ošetřování výměn, organizace odjezdů vozidel náhradní dopravy
  • doprovodné a doplňkové činnosti při provozování dráhy
  • provádění nejnutnější drobné údržby, oprav a úklidu objektů sloužících řízení provozu, rozvoz materiálu
  • složení odborné zkoušky D-03 pro práci staničního dozorce ve zkušební době do 3 měsíců po uzavření pracovního poměru
Nabízíme:
  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po šesti měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál / eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po šesti měsících příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Staniční dozorce

    2 weeks ago

    Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Správa železnic, státní organizace Full time

    Práce pro zkušené profesionályMáme pro vás zajímavou nabídku práce v oblasti železniční dopravy. Pokud máte zkušenosti s prací v železniční dopravě a máte zájem o stabilní a zavedenou firmu, je tato práce pro vás.Podrobnosti o práciPracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitouStanice v obvodu PO...