ZooShopXXL - Prodavačka, prodavač

1 month ago

Ústí nad Labem, Czech Republic ZooshopXXL s.r.o. Full time
O nás

Prodejny ZooShopXXL – moderní a největší v ČR

Náplň práce:

Prodavačka v ZooShopu XXL, doplňivání zboží, péče o zvířátka.

Co od Vás očekáváme:
  • Do prodejny ZooShopXXL v nákupním centru Ústí nad Labem (vedle OBI), hledáme zoodpovědného zaměstnance s kladným vztahem ke zvířátkům.
  • Praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou.
  • Požadujeme příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, základní znalost práce na PC a základní vědomosti o nabízených zvířatech (v případě nutnosti zaučíme).
  • S nástupem možným ihned.
  • Jedná se o směnný provoz (12h směny - dlouhý a krátký týden).
  • Náplní práce je příjem a vybalování zboží, obsluha pokladny a zákazníků, péče o zvířata na prodejně.
  • Výpis z trestního rejstříku.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Nabízíme  smlouvu na hlavní pracovní poměr.
  • Dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti.
  • Mzda 21.481,- Kč – 26.000,- Kč.
  • Každý měsíc prémie dle tržeb na prodejně.
  • Příspěvek na stravování.
  • 25% sleva na zboží na našich prodejnách – po zkušební době
  • 4 týdny dovolené + 3 Sick Days

Benefity
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování