Uklízečka a Recepční

2 weeks ago

Libčice nad Vltavou, Czech Republic Základní škola Karla Hašlera Libčice nad Vltavou Full time
O nás

Jsme Základní škola Karla Hašlera, moderní vzdělávací instituce ve městě Libčice nad Vltavou ve Středočeském kraji. Naším hlavním posláním je vytvářet prostředí, kde se děti cítí dobře a kde podporujeme jejich všestranný rozvoj. Kromě klasické výuky nabízíme také různé mimoškolní aktivity, jazykové kurzy a projekty, které dětem umožňují rozvíjet se v mnoha směrech. Hledáme pečlivého a spolehlivého člověka, který nám pomůže udržovat naši školu čistou a zároveň podpoří hladký chod recepce v odpoledních hodinách.

Náplň práce:
  • Úklid školních prostor (učebny, chodby, jídelna) v dopoledních hodinách, od 7:30 do 11:30.
  • Obsluha recepce v odpoledních hodinách, od 11:30 do 15:30 –, vítání návštěv a zajištění komunikace se zaměstnanci.
  • Evidence a distribuce příchozí pošty a balíků.
  • Pomoc při zajišťování drobných administrativních úkolů.
  • Evidence příchozích navštěvníků
Co od Vás očekáváme:
  • Pečlivost a smysl pro pořádek – udržovat čistotu ve školním prostředí je pro nás prioritou.
  • Spolehlivost a dochvilnost – denní rozvrh školy je pevně stanoven a my se na vás budeme spoléhat.
  • Základní komunikační dovednosti – budete v kontaktu s rodiči, žáky a návštěvami, proto je důležitá příjemná a vstřícná komunikace.

Aby vám šla práce lépe od ruky, bude se vám hodit:

  • Zkušenosti s úklidem nebo recepčními činnostmi jsou vítány, ale nejsou podmínkou – vše vás rádi naučíme.
  • Schopnost samostatné organizace práce.
Co Vám můžeme nabídnout:

Benefity:

  • Zvýhodněné stravování v naší školní jídelně.
  • Pracovní oděv
  • 5 týdnů dovolené pro dostatek odpočinku.

Co vám můžeme nabídnout navíc?

  • Příjemné pracovní prostředí ve škole s přátelským kolektivem.
  • Stabilní zaměstnání s pravidelnou, ale flexibilní pracovní dobou – občas je potřeba zůstat déle, například při rodičovských schůzkách.

Pokud vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis. Ozveme se vám nejpozději do týdne od jeho obdržení.

Těšíme se na vás

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování

  • Libčice nad Vltavou, Central Bohemia, Czech Republic Základní škola Karla Hašlera Libčice nad Vltavou Full time

    O naší školeJsme Základní škola Karla Hašlera, moderní vzdělávací instituce ve městě Libčice nad Vltavou ve Středočeském kraji. Naším hlavním posláním je vytvářet prostředí, kde se děti cítí dobře a kde podporujeme jejich všestranný rozvoj. Kromě klasické výuky nabízíme také různé mimoškolní aktivity, jazykové kurzy...