řidič dodávky

3 weeks ago

Prague, Czech Republic Karban a Karban, s.r.o. Full time

Informace
Náplň práce:

Hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni na pozici řidiče dodávky do velkoobchodu s vínem na Praze 4 ve Vršovicích. Jedná o rozvoz vína do obchodů po Praze a blízkého okolí s částečnou prací ve skladu. Zejména spolupráci se skladníkem
Co od vás očekáváme
- ŘP skupina B

- zkušenosti s řízením dodávky

- příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem.

- Čistý TR

- zodpovědnost, časová flexibilita, spolehlivost a chuť pracovat.

Výhodou bude, pokud budete umět

- Jezdit v centru Prahy, zkušenost s VZV.
Co vám nabízíme
-Práci v prosperující malé společnosti

- dobrý kamarádský kolektiv

- práce na HPP

- pracovní doba pouze pondělí až pátek.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis.

  • Prague, Czech Republic ASPCECT DEW s.r.o. Full time

    Informace Řidič dodávky do 3,5 tuny po ČRStarost o vozidlo, přejímka a výdej zboží.Zodpovědnost za automobil i zbožíProdej a kontakt se zákazníkyVýhradně bezhotovostní platbySoučástí činnosti je občasná pomoc na našich provozovnáchPráce je možná na OSVČCo od vás očekáváme Příjemné vystupováníPožadujeme komunikaci v...

  • Řidič dodávky

    2 weeks ago

    Prague, Czech Republic R&K speed company s.r.o. Full time

    Informace Nakládka a rozvoz léku Praha a okolí ze skladu v Malešicích.Co od vás očekáváme Řidičské oprávnění skupina B, disciplínu a časovou flexibilitu,čistý RT.Co vám nabízíme Zajímavou a stálou práci s možností růstu, volné víkendy.

  • Prague, Czech Republic Knihobot s.r.o. Full time

    Informace Knihobot je on-line secondhand knih, přes který se měsíčně protočí více než 400 tisíc knih. Působíme na 4 trzích (CZ, SK, AT a DE) a vyhráli jsme Heureka e-shop roku v letech 2022, 2023 a 2024 díky desetitisícům spokojených zákaznických recenzí. Letos cílíme na dvojnásobný růst a zatím máme nakročeno velmi...

  • Obchodní zástupce

    1 week ago

    Prague, Czech Republic Mark2 Corporation Czech, a.s. Full time

    Informace Nabízíme vám příležitost být součástí moderní a úspěšné firmy jako obchodní zástupce.Hledáme energického obchodníka (M/Ž), který posílí náš tým. Máte zkušenost s prodejem pracovních nebo běžných oděvů, ochranných pracovních prostředků, máte rádi módu a chtěli byste se věnovat prodeji tohoto...