Technik montáží betonářské výztuže

1 month ago

Pilsen, Czech Republic B & BC, a. s. Full time
O nás

Společnost působící v oboru výroby betonových stavebních prvků, výroby betonových směsí a zpracování betonářské oceli hledá do svého obchodního týmu nového kolegu na pozici technika/koordinátora montáží betonářské výztuže.

Náplň práce:
  • komunikace s přípravou výroby a vedoucím výroby
  • komunikace se zákazníky a stavbyvedoucími
  • koordinace pracovních činností při montáži betonové výztuže
  • kontrola kvality montáží
Co od Vás očekáváme:
  • SŠ vzdělání technického směru nebo praxi v oboru pozemního stavitelství
  • základní znalost práce na PC
  • základní orientaci v projektové dokumentaci
  • organizační schopnosti
  • zodpovědný a aktivní přístup
Co Vám můžeme nabídnout:
  • 25 dnů dovolené
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • roční bonus

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: e-mail přes odpovědní formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle: kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz .

Benefity
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

  • Pilsen, Czech Republic B & BC, a. s. Full time

    O násSpolečnost působící v oboru výroby betonových stavebních prvků, výroby betonových směsí a zpracování betonářské oceli hledá do svého obchodního týmu nového kolegu na pozici technika/koordinátora montáží betonářské výztuže.Náplň práce:komunikace s přípravou výroby a vedoucím výrobykomunikace se zákazníky a...

  • Pilsen, Plzeňský kraj, Czech Republic ŠKODA TRANSPORTATION Full time

    Co nabízí ŠKODA TRANSPORTATION?ŠKODA TRANSPORTATION nabízí stabilní pracovní prostředí a příležitost pracovat na zajímavých projektech v oblasti dopravní techniky.Co hledáme? Vysoce kvalifikované techniky s zkušenostmi v oblasti montáže podlahových konstrukcí a lepení laminátových komponentů. Odborníky s orientací ve výkresové...